Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyukák! Ha olyan élethelyzet...

Anyukák! Ha olyan élethelyzet adódna, a gyerekeitekért megtennétek ezt?

Figyelt kérdés
Ha az a veszély állna fent, hogy az utcára kerültök a gyerekeitekkel, nem tudnátok mit enni adni nekik, akkor jó pénzért cserébe részt vennétek rendszeresen topless iszapbirkózásokon? Mert így sokkal hamarabb össze tudnátok szedni annyi pénzt, ami kihúzna titeket a bajból. Mennyiben játszana közre nálatok a gyerekek életkora? (Tehát ha kisebbek még, akkor inkább belemennétek, de ha nagyobbak, akkor már kevésbé, mert könnyebben tudomást szerezhetnek róla).

máj. 25. 22:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem tennem meg!
máj. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nem tartom valószínűnek, hogy nem találnék más, számomra vállalhatóbb munkát, amivel megoldható lenne a helyzet.
máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
72%
Ha nem illegális, vagyis nem zárnának érte börtőnbe akkor igen.
máj. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem, több okból sem
máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
86%
Elég gusztustalan kérdés. Gyerek előtt is tiszteltem magam, a testem és tartottam magam annyira, hogy nem mentem egy bizonyos szint alá. Ez a test azóta kihordta őt, szoptattam stb. Soha senki nem erhetne hozzám ilyen módon, hogy pénzért ilyen becstelen szrságban vegyek részt. Előbb mennék anyaotthonba, vállalnék több műszakos állást, vagy mennék gyerekkel együtt külföldre mosogatni, mint hogy a kulsomet, testemet használjam fel pénz szerzésre. Nem azért diplomaztam le, hogy krva legyek. Példát mutatok a gyerekemnek. Teljesen mindegy, hogy még tudná vagy sem. Ha ilyet csinálnék nem az az ember, az az anya lennék aki lennem kell.
máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Jajj persze,itt senki nem tenne ilyet.Dehogynem.Ha ez az egy lehetőség adódna,és enni nem lenne mit,vagy vinnék a gyereket mert nem tudnátok fűteni, akkor még dehogynem.A kérdésre a válasz,hogy ha nem találnék mást,vagy az a más nem fizetne eleget, akkor a gyerekemért megtenném.Illegális dolgot nem vállalnék,de szerintem ez nem az.Ez is csak egy munka,ahogy a wc pucolás is.
máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%
Még akkor is szívesen részt veszek ilyeneken ha a gyerekeim jól élnek.
máj. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
7-es, vettél már részt esetleg ilyen topless iszapbirkózáson? Ha igen, írhatnál róla kicsit, mikor, hol, hogyan stb. történt. A gyerekeidet nem zavarja?
máj. 26. 00:15
 9/23 anonim ***** válasza:
52%
#8 a hetes nyilván nem nő. De amúgy milyen egy hülye kérdés ez már? No offense az anyukáknak, tisztelet azért, amiért kihordták és szoptatták a gyerekeket, de van fogalmad róla kérdező, hogy hogyan néz ki egy olyan nő melle aki szült és szoptatott? Senki nem égetné magát topless dolgokkal, meg hát sorry, nem is igen fizetne azért senki, hogy ilyen testeket nézzen.
máj. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz így ilyen perverzióra nőt találni.

Inkább mennek el alkalmi prostinak/sugarbaby-nek.

A perverziók elijesztenek mindenkit, pláne ha még pénzért is vennéd.

Bérelj erre prostit és kész.

máj. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!