Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ki lehet menni félmillió...

Ki lehet menni félmillió alatti pénzzel, egyedül, nem diplomás fiatalként külföldre, ha minimalista vagyok?

Figyelt kérdés

jan. 23. 13:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Én 20 éve hagytam el az országot, nem kellett keresgélnem, mert már felvettek külföldön. Így is, hogy csak költözni és munkába állni kellett, a mindenféle kezdeti költségekhez kölcsönkértem 5000 eurót.

A vakvilágba lehetetlen elindulni félmillió alatti pénzből, ahogy írták, a megyéből sem jutsz ki.

jan. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Ha találsz olyan helyet ahol adnak szállást és heti fizetés van, talán.
jan. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
17%
Ukránba pont ki tudsz menni ennyi tökével, úgyis igény van a hadseregben munkaerőre, kapsz szállást meg kaját is.
jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Mi annakidején 2020ba 900 euróval elmentünk ki Németországban dolgozni.. simán elég volt... Aztán nyilván fizetések után jobb, könnyebb volt.m jelenleg 17.000* euró félretett pénzem van
jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14%
#14 azért 3 év alatt az rohadtul szánalmas. :D
jan. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ha nem banod hogy a kocsidban alszol
jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
88%
15.. de költök is... Ne aggódj.. otthon 4 év alatt hol tudsz félretenni 17 ezer eurót? Max 17 ezer forintot
jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
8%
Én annyit egy év alatt teszek félre magyarban tesó...
jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Meton ***** válasza:
82%
Nemrég láttam egy videót, a fickó kiment Tenerifére úgy, hogy repjegyet csak odaútra vett és a zsebében 10 dollár volt. A 10 dollár cigire pont elég volt. Keresett egy pofás barlangot és már mindene megvan, csak persze pénze nincs. De mindent megtalál a szemétben, meg persze ajándékba is kap dolgokat. Csak akkor dolgozik, ha olyan hangulata van. Általában alkalmi megbízásokat szokott kapni, de pénzt nem fogad el.
jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Shannaro válasza:
100%
Érdekes válaszok... Én 2018-ban mentem ki Britanniába. Kb 2000 euróval, de 1200-1300 is elég lett volna. Lakást kaucióval (1 havi bérlet) simán kivettem. Az első héten már kezdtem a munkában, 2 hetente fizettek. Biztosítási számot azonnal meg kell kezdeni csináltatni. Ruhákat ott vettem, hogy minél kevesebb cuccal menjek. Ha tényleg minimalista vagy, ezt az összeget 1 év alatt simán megháromszorozod. Heti 5 nap munkával 8 órás műszakban. Bár azóta ugye már kiléptek az EU-ból, de szerintem hülyeség azt gondolni, hogy nem lehet kimenni apró pénzzel külföldre. Kicsit utána kell járni, hogy megtaláld a lehetőségeket. Ja és az ilyen 20 évvel ezelőtti tapasztalatoknak pont 0 a jelentőségük. Az én 6 évvel ezelőtti helyzetem is csak tanulságnak szolgálhat, hogyha utánajársz a dolgoknak, akkor sok minden lehetséges
jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!