Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbáltátok már a próbavásárlá...

Próbáltátok már a próbavásárlást, mint alkalmi munkát? Attól tartok, hogy majd nem fizetik vissza a megvásárolt termék árát. Persze lehet, túl gyanakvó vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:46
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
nekem havi 10000 jön kb össze belőle
2017. jan. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
PhantomShopingnál inaktív a státuszom már kb.1,5 éve,valamiért nem sikerül újra aktiválni :( Tud ebben valaki segíteni?
2017. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Miért innen kérsz segítséget? Írj nekik emailt!
2017. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Maga a mystery shopperkedés nem rossz dolog,jómagam is csináltam,így van tapasztalatom cégek terén. Ezek közül kiemelném a Phantos Shopping-ot. Korrekten minden hónapban kifizetik az embert. Dögivel van munka is.Széles a palettájuk és rugalmasak is tudnak lenni.

ÁKIR Shopping; A bejelntéssel trükközik a cég ( alkalmi munkavállalóként jelentene be). A fizetés? Speciel én 09 hóban dolgoztam nekik,jelenleg 11 hó van és nem utalták el a pénzt többszöri ígéret ellenére sem. Tehát ezzel a céggel mindenki csakis saját felelősségre dolgozzon! A kifizetés kétséges,nm garantált. Bár aki szereti az ingyen munkát... :-)

Checkstone; Náluk is van próbavásárlói munka. Kifizetés negyedévente,vagyis 3 hónapot várni kell a pénzedre,de kifizetnek. Igaz euróban,de fizetnek.

Remélem tudtam segíteni.

2017. nov. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!