Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbáltátok már a próbavásárlá...

Próbáltátok már a próbavásárlást, mint alkalmi munkát? Attól tartok, hogy majd nem fizetik vissza a megvásárolt termék árát. Persze lehet, túl gyanakvó vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:46
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Egyelőre nem próbáltam ki, mert a jelenlegi kínálat nem igazán vonzott. S ahogy egyre jobban belegondolok, nem biztos, hogy nekem találták ki ezt a fajta munkát.) Nem vagyok jó színészi képességekkel megáldva, így biztos ki is szúrnák azonnal, hogy próbavásárló vagyok.:) Ami az utolsó hozzászólót kérdését illeti, hasonló ez, mint amit én is néztem, de nem biztos, hogy anyagilag megéri majd Neked..
2010. okt. 28. 17:55
 32/44 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom belevágtál-e a munkába.

Én is ennél a Phantom shoppingnál "űzöm az ipart", munka mellett. Heti szinten kb 7-8 boltot vállalok. Ez nem rossz jövedelemkiegészítés ha azt nézzük, hogy 2-3nap alatt letudom. Olyan városokat választottam ami 15-20km-es körzetben vannak és ahol tudom sok a bolt, benzinkút, áruház és hasonlók. Mindig van mit választani. Gyakran tesznek fel munkát. Ha pl banka mész tesztelni akkor az alap amit adnak 2000e ft. Ami ha azt nézzük, hogy 15perc alatt elvégzel egész jó kis fizetés.

Egypróbát megér :)

2010. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Engem érdekel ez a munkalehetőség.

Tudnál nekem erről többet írni,akár privátban is?

Nagyon megköszönném!:)

2011. jan. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:
100%

Tévedések eloszlatása végett leírom mi is a próbavásárlás, miért kérnek olyan adatokat a cégek a regisztráció során.

Először is nem minden próbavásárlás során kell vásárolni, van amikor csak be kell menni és érdeklődni kell az üzletben. Ilyenkor úgy csinálsz mintha vásárolnál. A másik lehetőség, hogy kis értékben vásárolsz az üzletben pl 100 Ft-ért. A harmadik lehetőség, hogy nagyobb összegben pl 10.000 Ft-ért vásárolsz, de ebben az esetben a próbavásárlást követően visszaviszed a terméket egy megbízó levéllel a kezedben, ahol elmondod, hogy próbavásárlás történt és vissza adják a vételárat. Valóban visszaadják, nekem is visszaadták eddig mindig.

A próbavásárolás csak annyit kell tesztelned, hogy mennyire tiszta az üzlet, mennyire kedvesek az eladók, ajánlanak-e kapcsolt terméket.

Na és a regisztráció, a regisztráció során azért kérnek olyan adatokat, mert úgy tudják kiszűrni, hogy egy adott feladatra ki mennyire alkalmas, jobb helyeken fényképes önéletrajzot is kérnek, az arra kell, hogy megnézzék mennyire vagy jól szituált. Illetve beleillessz-e az adott üzlet profiljába. Pl ha bankot tesztelnek jó tudni, hogy ki melyik banknál van, célirányosan lehet megkeresni így próbavásárlót.

Általában mindenki a saját városában szokott tesztelni, amennyiben mégis el kell utazni az ált-ban 10-15 km, de az útiköltséget téríteni szokták.

Ez nem egy MLM rendszer meg semmi ehhez hasonló, nem húznak le senkit, annyi a lényeg, hogy megbízható legyél és tudj helyes írni és fogalmazni valamint legyen otthon interneted.

Több cég foglalkozik próbavásárlással, pl az általatok is említett Panthon Shopping és Perfect Shopping.

2011. jan. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
0%
Ha ki akarod ingyen próbálni a melót, a Perfect Shopping-hoz nem menj próbavásárolni. 120%-a kell teljesíteni, mint a szocializmusban, és elfelejtenek fizetni. De nem is hívnak többet vásárolni.
2011. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:

Sziasztok!

Nem fordítva van ez? Engem a Phantom Shopping nem fizetett ki, de a Perfect Shoppingnál két éve próbavásárolok és mindig megkaptam még a pénzem.

Én bátran ajánlom őket. Sokszor nagyon jó bérek vannak.

2013. febr. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
Mystery Shopper-ről van valakinek tapasztalata?
2015. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Nekem a phantomshopping bejött, rendesen fizetnek, normálisak a mentorok. A 120% itt is van ehhez megfelelő minőségben kell kitölteni a jegyzőkönyvet de ha nem töltöd ki úgy akkor is megvan az oldalukon feltüntetett alapbér.


Nekem eddig minden 120% lett...

2016. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:
Kedves 38., Phantom shoppingnál bruttó vagy nettó a feltüntett díj? (amin még nincs rajta a 120%)? Köszi!
2016. aug. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
A Phantomnál nettó az összeg, mivel alkalmi munka, már le van belőle vonva az adó.
2017. jan. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!