Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbáltátok már a próbavásárlá...

Próbáltátok már a próbavásárlást, mint alkalmi munkát? Attól tartok, hogy majd nem fizetik vissza a megvásárolt termék árát. Persze lehet, túl gyanakvó vagyok.

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 09:46
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Még nem regisztráltam, így fogalmam sincs, hogy milyen termékekről lenne szó.
2010. okt. 21. 10:32
 12/44 anonim ***** válasza:
35%

Amíg nem kérnek pénzt, meg nem látsz be a dolgokba, regisztrálj. Amint meglátod mennyit és mit kérnek, akkor hagyd abba.

Olyan, hogy bolthálózatok termékeit kell tesztelni, az marhaság. Mint mondtam, arra megvannak ezek a szakhatóságok.


Szerintem ebből egy garast nem fogsz látni, mert ez is csak egy pénzlehúzás lesz. Várd ki mennyit kérnek. Ha gondolod, hogy az beáldozható, tedd meg, de én biztos nem csinálnám.

2010. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Na, úgy látszik nem jól adtam át az információt.:) Nem a terméket teszteled, hanem az adott szolgáltatás színvonalát. De nem próbálom ki.:)
2010. okt. 21. 12:13
 14/44 anonim ***** válasza:
91%

[link]


Őket pl ismerem, fizetnek, (nekem is fizettek) csak sajnos elég keveset.

2010. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Köszi!!! Most kicsit elbizonytalanodtam, a megpróbálni-nem megpróbálni "harcol" bennem.:) Igen, olvastam, hogy egy-egy alkalomra 1500 Ft az alap, s ezt lehetne felturbózni legjobb esetben 3.000 Ft-ra.
2010. okt. 21. 14:35
 16/44 anonim ***** válasza:
93%
Engem mindig kifizettek, ezzel nem volt sose gond, viszont vidéken lakom, így az összes melóhoz utazni kellett. Ok, adtak némi utazási hozzájárulást is, de azzal együtt is túl sok idő ment rá, így egy idő után nem vállaltam ott melót, mert nem érte meg.
2010. okt. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
Így valóban nem éri meg, én sem vállalnám, hogy pl. debreceniként Győrbe utazzak egy-egy ilyen próbavásárlás miatt. Mindenesetre örülök, hogy legalább kifizették a munkádat!
2010. okt. 21. 14:56
 18/44 anonim ***** válasza:
100%

Áruházhoz jelentkeztél már próbavásárlónak?


Az egyik diszkont láncnál úgy tudom létezik ilyen munkakör.


Az áruházaiba jársz és vásárolsz illetve értékeled a pénztáros kiszolgálást egyebeket...


Van rendes fizu, meg minden más ami egy normál munkahelyi juttatáshoz hozzátartozik.

2010. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Dehogy jelentkeztem..Ilyen lehetőségről még nem is hallottam!
2010. okt. 21. 15:13
 20/44 anonim ***** válasza:
86%
Ekkora távolságokról természetesen szó sem volt, neked valószínűleg a lakóhelyeden is lenne lehetőség, én viszont egy községben lakom, így onnan mindig utazni kellett 10-15 km-t.
2010. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!