Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig lehet visszamondani...

Meddig lehet visszamondani egy állást, ha már egyszer igent mondtam?

Figyelt kérdés

Dolgozom TY munkahelyen, ahol 350 ezret keresek, szakmámba vágó, viszont szakmailag nem egy nagy kihívás, fejlődési lehetőség semmi gyakorlatilag.


Voltam állásinterjún GY munkahelyen, ahol kevesebb a fizetés, nettó 330 körül, de szakmailag hatalmas előrelépés lenne, úgy voltam vele, mínusz húszezret megér a szakmai fejlődés. Felvettek, igent mondtam.


Időközben azonban kiderült, hogy a jelenlegi TY munkahelyemen jelentősebb emelés várható, januártól 400 ezer forint felett lenne a fizetésem.


Ennyiért maradnék inkább itt, megtehetem még? Egyelőre csak szóbeli megállapodás volt, semmit nem írtunk alá, még a felmondásom sem adtam be.


2023. dec. 1. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én ügyesen tálalnám, hogy nagyon szimpatikus a hely amit ajanlottak, a tanulási lehetőség de te pénzből élsz és neked ez a 400 ezer mar nagyon sokat jelent anyagilag ìgy maradnál ott amiért elnezest kérsz. Aztán ha nagyon kellesz lehet, hogy az eredeti ajánlatukat feljebb tornázzák ők is. Akár ilyen irányba is el lehetne vinni a beszélgetést...
2023. dec. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Tárgyalásra viszont nincs lehetőség egyáltalán, mivel törvény által meghatározott bértábla határozza meg a fizetést.

2023. dec. 3. 10:44
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor simán lemondod a valódi okokra hivatkozva és kész.
2023. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!