Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire fel kell nekem ennyit...

Mire fel kell nekem ennyit adózni, hogy az 500 ezres fizetésemből havi 180 ezret oda kell adnom az államnak?

Figyelt kérdés
Mit veszek én igénybe az államtól hogy évi 2,2 milliót be kell fizetnem? Az egészségügyi adót még meg is értem, de a többi pénz mire megy el?
2023. nov. 18. 08:01
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
71%
Vagy még egy, nem lenne interneted, telefonod, stb
2023. nov. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Ilyen alapon lehet annak is fizetem az oktatását meg a szociális segélyét aki egyszer kirabol engem vagy valami..ne csak a pozitív példákat nézd.
2023. nov. 18. 08:35
 13/45 anonim ***** válasza:
82%
Valaki a te oktatásodat is fizette, ennek ellenére ostoba maradtál - ez nem negatív kiadás volt????
2023. nov. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
Ja hagyjuk már, az ókorban is voltak már olyan építmények amiket manapság is nehéz lenne megépíteni, még hogy nem lenne ház..
2023. nov. 18. 08:38
 15/45 anonim ***** válasza:
78%
A kérdező remélem, csak trollkodik, különben sajnálatos, hogy ennyire ostobának született :D Az ókori példádra válaszolva: az ókorban nagyon keményen adóztak az emberek, abból építették fel az építményeket.
2023. nov. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
Te akarod nekem megmagyarázni a hülyeséget. Minden szolgáltatásért fizetni kell, legyen az valamilyen javítás vagy mondjuk internetszolgáltatás, semmi nincs ingyen. Az hogy ő hogy végezte el az iskolát, az nem rám tartozik, legyen a szülei dolga.
2023. nov. 18. 08:41
 17/45 anonim ***** válasza:
71%
Csakhogy az iskolát az állam tartja fent és nem a szülei, az állam meg a dolgozók befizetett adójából állja a kiadások költségeit, mint pl az állami iskola fenntartása, tanárok bére, fűtés, stb
2023. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
75%
Amikor te jártál iskolába, a szüleid fizették az iskola fűtését, a tanárok bérét és hasonlókat?
2023. nov. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
Nyilván az adójukon keresztül ők (is) fizették. Pont innen indult a kérdésem, hogy miért nem elég csak azoknak fizetni ilyen jellegű költségeket, akinek gyereke van.
2023. nov. 18. 08:48
 20/45 anonim ***** válasza:
67%
mert csak azok befizetése nem elég a rendszer finanszírozására. + mert nem jó reklám, hogy "Fogy a magyar lakosság és öregedik is, de ha gyereked lesz akkor többet fogsz adózni, mint előtte."
2023. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!