Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1400/ óráért ez így rendben van?

1400/ óráért ez így rendben van?

Figyelt kérdés

Kérdésem, ez így mennyire normális, milyen órabért adnátok, illetve mi az amennyiért ezt így bevállalnátok egyedül vagy ez már tényleg sok és sehogyan sem !

Adott egy rendezvényközpont, mellette egy büfé, ahonnan járókelők is betévednek. Minden nap programokkal ,ahol gyerekek- szülők vásárolnak, heti 2-4 alkalommal ezer fő feletti látogatóval mert nagyobb volumenű program van.

Van 10 féle ételválaszték, melegszendvics,hot dog,gyros tál és pita, rántott hús, natúr hús,köretek,hamburger , stb és mindezt akkor frissen kell elkészíteni, közben kiszaladni 66x pultozni, mert ugye van aki csak üdítőt, kávét kér.

Mellette a nagyobb rendezvényre 5-6 kg ételt megcsinálni, + rendelésre 3-400 melegszendvicset elkészíteni, újabban a nagyobb rendezvényeknél 20- 30 főre vacsorát is megcsinálni vagy csak melegíteni,kiadagolni.

Szerintetek ez így normális egy emberre havi 250 órát dolgozva , eleve pultosnak felvéve?


2023. okt. 23. 14:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

Visszaszamolva kevesebb mint a minimalber? Kevesebb. Megis csinalod? Megis.


Megerdemled.

2023. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi pénzért egy portás székben a nyálamat elcsöppentve alvást vállalnék max. Vicc.

Nagyjából egy napi profit a havi fizetésed. A maradék nap a főnié.

2023. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha van, aki elvallalja ennyiert, akkor rendben van, igen.
2023. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amig vannak ilyen emberek ne csodálkozzunk a magyar bérszínvonalon.

Ha mindenki pofán röhögné vállalkozót akkor vagy normális bért fizet vagy bezár.

2023. okt. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
Rendben.
2023. okt. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%

"Visszaszamolva kevesebb mint a minimalber? Kevesebb. Megis csinalod? Megis."


Nem kevesebb.

168x1400= 235.200

2023. okt. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ugyan ennyit adnék. miért is fizetnék többet?


Viszont nem vállalnám ennyiért, mert van jobb lehetőségem.

2023. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Tudom én, hogy túlzásokba esett már a főnök, én meg jó hülye vagyok, kértem fizetésemelést, 3hete halogatja, hogy majd megbeszéljük, de ő forgalom utáni jutalékra gondolt. Az mind szép és jó is lenne, de amit a rendezvényekre kell kaját csinálni + 400 szendvics, annak az ára nem az "én" kasszámban landol, azt ugye neki fizetik, így azután 1ft-ot nem kapnék. Plusz, most behozott még egy melot, amire már végképp úgy gondolom, hogy nem csinálom, elég volt. Fizikailag, mentálisan kivagyok, valószínű holnap doki és táppénz. Teljesen nem akarok erre rámenni, annyit nem ér !
2023. okt. 23. 15:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Éhbér! Rendesen kizsákmányolnak téged is.
2023. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy többet fizet még ugyanúgy kilennél fizikailag és mentálisan is. Fegyen fel melléd valakit aki segít és úgy talán nem kell havi 250 órát sem dolgoznod.
2023. okt. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!