Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jössz ki a saját fizetése...

Hogy jössz ki a saját fizetésedből, ki tudsz mindent fizetni esetleg félretenni?

Figyelt kérdés
A helyzet, hogy nincs gyermekem, apámmal élek (nincs albi) és nettó 350 ezret kapok kézhez, ami szerintem elég jó itt a környéken, irodai HR munkát végzek egy kisebb cégnél a 2 várossal odébb lévő településen. Egyetlen rossz szokasom a cigi, de nem sokat, 30 ezret költök rá. Azon kívül van egy régi suzukim amivel dolgozni járok, azt tartom fent,és törlesztem a diákhitelt is havi 30 ezerrel. Teljesen magamnak fizetem az életben tartásom feltételeit, gyógyszerek, étel, elromlik valami stbstbstb. Hó végére ha 30 ezrem marad sokat mondok. Nemsokára 30 éves leszek, hogy fogok így családot alapítani a továbbiakban, más hogy tudja jobban kigazdálkodni a dolgot? Egyedül a cigit hagyhatnám el de nem megy és nem lennék annyival elörrébb mint akarok. Nem hiszem, hogy ettől sokkal jobb munkát kapnék próbálkoztam több helyen de ez volt anno 3 éve a legjobb ajánlat. Azóta egyszer hívtak máshova nem régen ugyanennyiért így maradtam itt. Férfi vagyok, ügyintézői okjval és közepes angol tudással.

2023. szept. 7. 17:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%

Hasonlót akartam írni, mint a 20-as.

3-an vagyunk, saját lakás. Ketten 400-at keresünk és ki lehet jönni belőle bőven.

2023. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%
17! Annak, hogy pár újgazdag hülyegyerek -vagy szimplán kamusok- mit menőznek itt semmi köze ahhoz, amire a kérdező kíváncsi.
2023. szept. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
47%
Millió fölötti fizetés még nem számít gazdagnak.
2023. szept. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

22, akkor megismétlem, tagoltabban:


Kérdés: “

Hogy

jössz [Te, azaz bármely válaszoló]

ki

a

saját

fizetésedből,

ki

tudsz

mindent

fizetni

esetleg

félretenni?”

2023. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
58%
Jól. Igen.
2023. szept. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!