Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közel 30 èvesen fogalmam...

Közel 30 èvesen fogalmam sincs mit szeretnèk csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg egy gyárban dolgozó fèrfi vagyok ,asztalos szakmám van. Sajnos nincs benne sok tapasztalatom ,elvégeztem ,viszont utána rájöttem hogy egyáltalán nem érdekel ez a szakma..Legnagyobb baj hogy fogalmam sincs merre induljak és mi lenne az ideális munka/szakma számomra. Szóval van egy szakmám ,meg angolul tudok középszinten . Kicsit elveszettnek érzem magam. Köszönöm szépen a válaszokat /segítséget előre is !
2023. aug. 18. 14:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hol van az megszabva, hogy egész életedben ugyanazt kell csinálni? Van úgy, hogy kiég az ember egy dologban, megunja. Olyankor váltani kell, ami nem mindig könnyű. De azt írod gyári munkás vagy, szóval olyan sok vesztenivalód nincsen karrier szempontjából. Azt ne mástól várd, hogy megmondja mi érdekel téged, mivel foglalkoznál szívesen. Neked kell kitalálni valamit.
2023. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Kicsit késő már, desok sikert.
2023. dec. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ausztria csomagkiszállítás érdekel? Persze csak ha van jogsid.
2023. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!