Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közel 30 èvesen fogalmam...

Közel 30 èvesen fogalmam sincs mit szeretnèk csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jelenleg egy gyárban dolgozó fèrfi vagyok ,asztalos szakmám van. Sajnos nincs benne sok tapasztalatom ,elvégeztem ,viszont utána rájöttem hogy egyáltalán nem érdekel ez a szakma..Legnagyobb baj hogy fogalmam sincs merre induljak és mi lenne az ideális munka/szakma számomra. Szóval van egy szakmám ,meg angolul tudok középszinten . Kicsit elveszettnek érzem magam. Köszönöm szépen a válaszokat /segítséget előre is !
2023. aug. 18. 14:45
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
A helyedben vagy olyan munkát keresnék amibe betanítanak (leginkább fizikai munkakörök), vagy olyan oktatást ami a végén munkát ígér. (általában fejlesztés/IT közeli)
2023. aug. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Szakma ér a legtöbbet,végezz el egyet én is azt fogom.
2023. aug. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem tudom mit lenne érdemes. Sajnos fogalmam sincs tényleg milyen irányban kéne induljak de gondolom rengeteg ember van így .:/
2023. aug. 18. 16:11
 4/13 anonim ***** válasza:
15%

"Sajnos fogalmam sincs tényleg milyen irányban kéne induljak de gondolom rengeteg ember van így"


Igen, azok az emberek vannak így akik nem viszik semmire az életben. A céltudatos, határozott jellemek pedig 30 éves korukra már legalább 1 saját budapesti lakással és nyaralóval rendelkeznek.


Üdv: egy senior remote software engineer IT contractor

2023. aug. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Amúgy is késő már bármihez is.
2023. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
38%
Bocsi #2-es, nem neked szántam, hogy "jelentve", hanem a korábbi 2-es válaszolónak, de azóta törölték.
2023. aug. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, szerintem nézegesd a különböző képzéseket, próbálj ki minél többféle munkát, és ha megtetszik valami irány, akkor képezd magad.
2023. aug. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A pozitív válaszokat.
2023. aug. 18. 17:40
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Jajj megint ezek a negatív kommentelők 30 évesen semmire sem viszed, meg 8 nyaralód méééé nincsen huszonhét medencével...


Fárasztóak.


De a kérdésre felelve, egy 70+ os emberke is változtathat az életén, hát még te. Valójában azt kellene megtudni, hogy mi az, amit szeretsz csinálni, és abból kiindulva kellene nézned egy azonos, vagy egy, a témakörhöz hasonlító szakmát. Esetleg egy érettségin is elgondolkodhatsz, több lesz a választási lehetőséged is.

2023. aug. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem 40 évesen sincs. Csináltam már sok mindent, most éppen pénzügyi elemző vagyok, de már baromira kezd elegem lenni belőle. Kezdem visszasírni az időszakot mikor rakodó voltam.
2023. dec. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!