Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2023-ban mi alapján fogalmazzu...

Z. f. kérdése:

2023-ban mi alapján fogalmazzuk meg a bérigényünket?

Figyelt kérdés
a munka amire jelentkezem szerintem valahol 500.000 és 1000.000 között van, de nem tudom hogyan gondolkozzam amikor bemondok egy összeget?

2023. aug. 17. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos hogy milyen munkáról beszélünk, az milyen képzettséget igényel, mennyire hiányszakma. Egy pozícióra 5000 ember jelentkezik, vagy 25? Minél kevesebben jelentkeznek, annál inkább valószínűséthető, hogy valamilyen tekintetben speciális pozíció, és többet lehet elkérni.


A másik, hogy mennyi tapasztalatod van a témában. Ha kezdő vagy akkor nyilván a bérsáv aljára kell lőni, ha van tapasztalatod, akkor annak a mennyiségétől és milyenségétől függően lehet többet mondani.

2023. aug. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
REZSI + 27% Tréfa + 90% céltartalék!
2023. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!