Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az önéletrajzra azt a címet...

Az önéletrajzra azt a címet kell írni, ami a lakcímkártyámon szerepel?

Figyelt kérdés
Csak mert Pesten jelentkeznék állásra, a lakcímkártyámon pedig a vidéki, innen 130 km-re lévő lakcímem szerepel. Ezt szokták nézni? Így be fognak hívni interjúra?

2023. aug. 14. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell címet írni.

Elerhetosegi adatokat kell. Telefonszám, email.

2023. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, nem kell cím.

Viszont ha Budapesten élsz akkor beleírhatod, hogy Budapest, ennél részletesebben nem kell.

2023. aug. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell cím.


Ha meg elvárás, vagy mégis bele akarod írni, akkor mindenképpen a tartózkodási címedet kéne írnod.


Te behívnál interjúra egy olyan ember, aki az adott pozícióból 130 kmre lakik? A legtöbb esetben szerintem nem számítana, de biztos van 1-2 HRes, aki erre ránzés és az jut az eszébe, hogy "Mért jelentkeztél ha ilyen messze laksz?" és nem hív vissza.


... és ugye az önéletrajzodba nem akarsz olyan dolgokat rakni, amik picivel is megnehezítik az esélyeidet, főleg nem ebben a gazdasági helyzetben.

2023. aug. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én sem raknám bele soha.

Nézzük már annyira érettnek egymást hogy azért jelentkezek valahová, mert meg tudnám oldani a bejárást.

Különösen igaz ez olyan esetekben amikor egy kumma kerületet nem képes a hirdetéséhez odabiggyeszteni a T. Munkaadó!

Esetleg, ha tényleg követelmény a lakcím megadása a jelentkezéshez, és Budapestre jelentkeznék, akkor egy a céghez közeli és/vagy olyan címet ami olyan környéken van amit ismerek, és reálisnak tartanám az onnan történő bejárást.

2023. aug. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, minek kellene egyáltalán cím a CV-be? Egy email és egy telefonszám bőven elég, esetleg egy LinkedIn profil URL.

Én fotót se teszek a CV-be már 15 éve, se a születési dátumomat, mert semmi közük hozzá.

2023. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!