Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudnátok nekem olyan olyan...

Tudnátok nekem olyan olyan munkalehetőségeket írni, amelyekhez viszonylag jó fizetés jár, és nem is kell hozzá olyan sokat tanulni?

Figyelt kérdés

Csak ideiglenes állásnak kéne majd valami, mert valószínűleg majd a zenei pályára megyek tovább, de viszont amint nagykorú leszek, szeretnék elköltözni itthonról, és hát nyilván kéne egy kis pénz, amiből el tudom magam tartani, illetve tudok fizetni albérletet.

Mert hát nyilván nem egyből fognak koncertekre hívni. Vagy az is lehet, hogy össze se jön ez a zenészkedés. De arra az esetre van B tervem, hogy akkor mit csináljak. Na de a lényeg az, hogyha tudtok viszonylag egyszerű, de mégis jól kereső állásokat, akkor örülnék, ha írnátok párat.☺️



#zene #állás #Ikszdedede
2023. júl. 10. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármilyen betanított munka.
2023. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Bármilyen IT gyorstalpaló. Tesztelő, kódmajom stb, bármelyik ami ma népszerű.
2023. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Pont hogy az IT-t kell elkerülni, ha így álsz hozzá. Ez a szakma a folyamatos tanulásról szól. Én inkább valami kétkezi szakmát tanulnék és ráfeküdnék az angolra. Az egyszerű meg a jól kereső nem igazán létezik. Kivéve ha politikus vagy.
2023. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csapos, barista, ilyenek.
2023. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!