Bele kell írni?

Figyelt kérdés
Az önéletrajzba bele kell konkrétan név szerint hogy hol dolgoztam az előtt? Vagy nem muszáj?
2023. ápr. 23. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
42%
Az önéletrajzba semmit sem “kell” írni, mivel önéletrajzot eleve nem “kell” írni.
2023. ápr. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ne írj már hülyeséget.manapság már szinte mindenhol kérik az önéletrajzot.Ha meghirdettnek egy állást alapból már önéletrajzal kell jelentkezni.
2023. ápr. 23. 11:01
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Így igaz, de nem “kell” jelentkezni sem. Illetve ha jelentkezel is, akkor sem “kell” elküldeni az önèletrajzot - legfeljebb elutasítják a pályázatod.
2023. ápr. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jogilag semmi nem kötelez arra, hogy beleírd, hogy név szerint hol dolgoztál. Az más kérdés, így mennyi esélyed van nemhogy megkapni az állást, egyáltalán bekerülni egy személyes interjúra. Számomra komolyanvehetetlen egy olyan önéletrajz, ahol valaki nem írja oda, hogy hol dolgozott.
2023. ápr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2023. ápr. 23. 11:20
 6/9 A kérdező kommentje:
És az olyan tanulmányt bele kell írni amit nem fejeztem be?
2023. ápr. 23. 13:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Illetve ha csak szezonális munkahelyen dolgoztam azt bele lehet írni?
2023. ápr. 23. 13:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj a kérdésért de te mentálisan sérült vagy, esetleg mentális retardációval küzdesz?


Ahogy az előttem hozzászólók említették SEMMIT NEM KÖTELEZŐ beleírni az önéletrajzba jogilag.


-Egy befejezetlen tanulmányt én biztos nem írnék bele mert tehetségtelennek/agyalágyultnak gondolna egyből a HR osztályos hogy nem tudtam befejezni (nyilván ilyen nálam elő sem fordulhat)


-Egy szezonmunkát akkor írnék bele ha releváns a munkatapasztalat annál a cégnél ahová jelentkezem. Ha reaktorvezető atomfizikus kutatóprofesszor állást pályáznék meg akkor nem írnám bele hogy júliusban a Balatonon hekket sütögettem idénymunkába mert semmi pluszt nem ad hozzá a betölteni kívánt pozícióhoz.

2023. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

“Egy befejezetlen tanulmányt én biztos nem írnék bele mert tehetségtelennek/agyalágyultnak gondolna egyből a HR osztályos hogy nem tudtam befejezni (nyilván ilyen nálam elő sem fordulhat)”


Írd tehát bele kérdező és így kiderül a HRes számára aminek ki kell derülnie, nem raboljátok tovább egymás idejét.

2023. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!