Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik munka lenne könnyebb?...

Melyik munka lenne könnyebb? Számomra szívritmus zavarral? Napelem panel szerelés 45-kg os paneleket kell 70-180-cm magasságba emelni és csavarozni avagy komisiozas ? Bèkával össze készíteni egy nagy raktárban az árut amit a megrendelő kèr?

Figyelt kérdés
Változó súlyú esetenként 4-600-kg de állítólag bèkával nem érezni sajnos ha terhelem magam fulladok, ki megy belőlem az erő építő ipart próbáltam nem bírtam fizikailag sajnos de sos munkát kell találjak és csak jelenleg itt lehetne másnap kezdenj
2023. aug. 2. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Napelemet villanyszerelő köthet csak be. Vagy segédmunkásnak mennél szerelő mellé?

Szerintem a napelem szerelés kevésbé fárasztó mint a kézi komissiózás egész nap egy békával. És a villanyszerelő mellett még tanulni is tudsz ezt-azt, lehet megtetszik a szakma és lerakod te is.

Mondjuk ha tetőre kell felszerelni, ott nyáron nagyon meleg van és nem tudom azt hogy bírod szívritmus zavarral, plusz ha megszédülsz és leesel az sem túl jó.

2023. aug. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nehéz megindítani békával 4-600kg-os rakományokat, tudom mert csináltam. Gyárban dolgoztam és néha vasakkal telepakolt gitterboxokat kellett arréb húzni békával, volt amelyik tele volt és legalább 400kg volt saccra. Néha alig bírtam elindulni vele, pedig 85 kg vagyok 176 cm, nem annyira pehelysúlyú.
2023. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik se, az alkalmassági. Se mész át
2023. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
*az alkalmasságin se mész át
2023. aug. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Mondjuk jó nagy barom vagy ha szívritmuszavarral 600 kilós retkeket mozgatnál, ha ilyen betegségem lenne biztos hogy valami irodai munkára képezném magamat. De hát a te életed, viszont azzal számolj hogy a gyerekeid apa nélkül fognak felnőni, a szívritmuszavar nem játék... esetleg hobbiként nem gondolkoztál az erőemelő versenyeken való részvételen? 150 kilós golyók emelgetésével be is melegíthetnél a munkádhoz, pihentagyú
2023. aug. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
48%
Irodai munkáknál meg ott a stressz ami szintén nem jó. A mai világban már nagyon kevés az olyan munka ami egy szívbeteg embernek ne lenne megerőltető.
2023. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
utolsó utáni kávéfőzős irodai alkalmazottan mégis mi stressz van? 2 cukor helyet 1et tesz a kávéba és lecseszi a főni?
2023. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Mondjuk az te agyoniskolázott, hogy az már titkár/titkárnői munakör ami nem csak kávéfőzésből áll. De, ha mondasz nekem olyan állsáhirdetést ahol kávéfőző hölgyet vagy urat keresnek hiszek neked.
2023. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos erre ahol lakom nem sok lehetőség van nem jokedvemben mennék ezekre a munkákra csak egyszerűen erre nincs más... :(
2023. aug. 2. 20:38
 10/10 A kérdező kommentje:
És itt lehet csak 1 héten belül kezdeni sajnos nemtudok várni hónapokat jobb munkára mert ha szégyen ha nem ha nem tudok elállni dolgozni 2 héten belül éhen halok....
2023. aug. 2. 20:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!