Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Két állásinterjun voltam...

Két állásinterjun voltam eddig egyikről se hívtak. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Először május közepén voltam állásintrrjun és mondta a HRes csaj hogy pár napon belül visszahív hogy milyen döntés született. Azóta se hívott, se nem írt.


Május vége felé voltam egy másik komoly cégnél 70 perces interjún a Hressel meg a szakmai vezetővel. Kikisertek a kapuig és mondták hogy körülbelül egy hét múlva jeleznek vissza. Na már két hete nem jeleztek vissza.


Jelenleg dolgozok egyszerűsített foglalkoztatasban de nekem teljes munkaidős állás kell.


Most nem értem ezeket a cégeket hogy ha nem is vesznek fel miért nem hívnak, vagy írnak? Legalább tudjam hogy ne várjak hiába. Nagyon dühös vagyok és elkeseredett a viselkedésük miatt. Sőt a második állasinterjun a HRes csaj kétszer kirohogott olyan idétlen volt.


Mással is elofordult hogy bemenet állasintrrjura és utánna semmi visszajelzes?



2023. jún. 7. 09:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Vannak mocsok, undorító, f@sztarisznya cégek, akik le se sz@rnak, ha nem kellesz nekik..


Nem tudsz velük mit csinálni....


Sajnos kis hazánk munkajoga szerint a munkáltató egy felvételi elutasító döntést nem köteles megindokolni...

így olyan - ami lehet, hogy nem is szakmai - szempont szerint dönt, amilyet éppen kitalál...


Ez arra is vonatkozik, ha megkérdeznéd, hogy miért nem kellesz, mi volt a bej veled.... erre sem köteles válaszolni.


Megtehetik, hogy bunkók....mert kell a munka és van kiből válogatni...


Én jogászként 1 évig kerestem folyamatosan munkát, mire találtam.


A legtöbb interjúmon az volt, hogy minden tök jó, de ekkor jöttek a tipikus lerázó kifejezések: a még "meghallgatnak mást is" vagy "nem ők döntenek, csak javaslatot tesznek".. meg, hogy "majd értesítenek".... hát azóta is "várom".


Kapják be, az ilyenek.


Te meg ne add fel... bár már én nagyon közel álltam hozzá...

2023. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!