Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresési járadék felfügge...

Álláskeresési járadék felfüggesztése?

Figyelt kérdés

Valakivel történt már hasonló?

Február közepén regisztráltam álláskeresőként, márciusban kaptam is félhavi álláskeresési járadékot utalva.

Most viszont áprilisban szintén csak félhavi összeget kaptam. Telefonon azt mondták, hogy “felfüggesztették” márciusban a folyósítást, mert elvileg küldtek egy levelet állásajánlattal, amit nem vettem át. (A levél nem jutott el hozzám, értesítőt sem kaptam.)

Szerdán bemegyek személyesen, de addig is szívesen venném a személyes tapasztalatokat hasonló esetekkel kapcsolatban.

Ilyenkor ezt meg lehet oldani valahogy, meg fogom kapni a kiesett összeget?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)


2023. ápr. 6. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Elvileg nem levélben küldenek állásajánlatot, hanem felhívnak telefonon és ott ajánlanak munkát. Ha ez nem történt meg és nem tudják bizonyítani, hogy hívtak telefonon, akkor kötelesek kifizetni a pénzed. Ha viszont hívtak csak nem vetted fel, akkor nem kapsz egy árva vasat sem.
2023. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!