Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 220.000ft havi fizetés,vezetői...

220.000ft havi fizetés,vezetői pozícióban,manapság milyennek számít?(Többi lent)

Figyelt kérdés

168órában

H-P(7-15)

15 ezer forintos cafeteria szép kártyán


Egy kis vidéki cégnél dolgozok vezetői pozícióban, magát a munkát szeretem,van saját 4-5 fős fiatalos csapatom,eléggé rugalmas a beosztásom is.

Megtehetem,hogy minden nap délbe elmegyek a munkából a szembe lévő étterembe egy menüre,kávera es kenyelmesen elfogyasztom.


Maga a fizetés eléggé kevés,de

De..és ezt tudják is a cégnél és ezert vannak extra juttatások.


-a cég fizeti az albérletemet,rezsivel együtt

( víz,villany,gáz)

egy kis panel garzont bérel nekem a cég, amiben egyedül élek,közel a munkahelyemhez

Tv+internet+netflix azt értelemszerűen saját zsebből megy.


-céges autó,munkára és privát használatra

2021 1,5 dízeles Peugeot partner

Ez egy 3 személyes dobozos autó

Mindennapi munkára és privát használatra 0-24 órában nálam van az autó.

Magyarországon belül tavaly már sok helyre elutaztunk az autóval a barátnőmmel


-üzemanyagkártya a céges autóhoz,egy bizonyos benzinkút hálózattal van szerződése a cégnek,minden hónapban 80.000 forintért tudom tankolni

( ha túllépem ezt az összeget utana a saját zsebből fizetem a tankolást)


-céges laptop,telefon


-15.000 ft szép kártyára


Hárman vagyunk vezetők ebben a pozícióban a cégnél,ugyanezekkel a konstrukciókkal.


A többi dolgozó még ennél is kevesebbet keresnek,illetve ők az alapbérük mellé csak a 15.000 ft szép kártyát kapják.

Természetesen ezért a cégnél hatalmas a fluktuáció.



2023. febr. 14. 14:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

A juttatások miatt szerintem teljesen korrekt!


"

-a cég fizeti az albérletemet,rezsivel együtt

( víz,villany,gáz)

- céges kocsi 0-24 ben, akár magánhasználatra is úgy hogy nem neked kell szervízeltetni és havi 80 rongyot ad hozzá a tankolókártyára...



Gyakorlatilag neked 315.000 ft plussz lakhatás a fietésed, csak a nagy része természetben van fizetve!


Szavad ne legyen, és ha kevés a kápé akkor kezdj el bizniszelni!

Használd ki azt a 80 rongyot meg a kocsit havonta ha már van...

2023. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
83%

A 220 ezres fizu az megalázóan kevés. Viszont az albérlet és a rezsi az önmagában legalább 150 ezer forintot jelent, ami persze csak akkor ér valamit, ha egyébként nincs saját lakás vagy nem tudsz pl szülőknél lakni, mert egyébként nem spórolás.

A havi 80 ezres üzemanyagkártya az azért évi kb 25 ezer km-t jelent, persze kérdés, hogy mennyit kell üzleti ügyben kocsikázni. Persze ez ugye nem fizu, nem tudod félre tenni, nem tudsz spórolni vele, tehát csak akkor jó, ha tényleg mindig van hova menni.


Szóval minden juttatással együtt olyan 450 ezret kapsz, ami még mindig nem eget verően sok. Én azért nézegetnék jobbat.

2023. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Albit fizetnek neked, céges autót kapsz ez kiemelkedő jövedelem.
2023. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
93%

Úgy érzem a leírásodból és a válaszaidból, hogy ez most éppen jó neked, nektek. Azt írod, egy éve vagy a cégnél. Hogy első igazi munkahely.

Akkor tarts ki itt még mondjuk 2-3 évig, mutass fel valami eredményt, amit beírhatsz az önéletrajzodba! Majd egy jó referenciával dobbantasz, ha még mindig kikacsintgatsz.

(Életkortól függően változik az ember, a vágyai, a körülmények.)

2023. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

14*

Különben nagyon igazad van.

Most éppen ez jó nekem.

Régebben az egyetem alatt és elötte a szüleimmel éltem,most lassan egy éve tanulom és élvezem az önállóságot.

Illetve ez a pozíció tapasztalatnak megfelelő.

2023. febr. 14. 15:03
 16/34 anonim ***** válasza:
87%

11 vagyok, már eleve az hogy haszongépjárművet raknak alád 0-24 ben tankolókártyával, legalább annyit ér mint az albérleted a rezsivel!

Gondolom éves pályamatrica is van rajta...

Ez legalább akkora kincs, mint az ingyen lakhatásod!


Én most öszetenném a kezem egy hasonlóért, munkaidőbeosztás milyen egyébként?

Mert ha még a hétvégéid is szabadok, hát akkor tényleg főnyeremény!


Onnan, hogy van céges vagyon, meg már tudni, hogy nem simliskedik a járulékokkal (különben van min behajtani).


Hány olyan munkáltató kft van akiknek csak a kötelezően jegyzett 3 millió van /volt alapításkor a cégbe, azontúl egy mobiltelefon sincs a cég nevén, de 150 alkalmazottja van...

Képzelheted hogy lesz azoknak nyugdíja...

2023. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

12* amit írsz az nagyjából reális

Lassan 1 éve használom a céges autót és olyan 20-25.000 kilométert tettem bele.

Mondjuk én,ha már van ilyen lehetőségem ki is használom.

Szinte minden hétvégén megyünk valahová a barátnőmmel, kis utazásokra az autóval.


Legutoljára a Tatai várnál jártunk, sétáltunk egyet az Öreg-tó partján.

2023. febr. 14. 15:12
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállalsz néha költöztetést, fusi fuvart szerintem még a kápéd is több lesz...
2023. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Mennák vele telekocsizni :D
2023. febr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Persze van rajta éves pályamatrica, azért munka közben sokat kell mászkálni vele.
2023. febr. 14. 15:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!