Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkát lehet közel...

Milyen munkát lehet közel 100%-ig Home Office-ban csinálni?

Figyelt kérdés
(Mondjuk, maximum heti 1x kellene bemenni munkahelyre, de inkább kevesebb.)
2023. febr. 6. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Parlamenti képviselő, műkörmös, háztartásbeli, onlyfans model....
2023. febr. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jó valami normálisat is léci :D:D
2023. febr. 6. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Programozó
2023. febr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Könyvelő.
2023. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen végzettséggel?
2023. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%
Én szoftverfejlesztő vagyok, a feleségem telefonos ügyfélszolgálatos. Mindketten teljes homeoffice-ban.
2023. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Account director/executive, business development representative, software engineer, accounts receivable, sales manager, customer success manager, solutions consultant, sales engineer, most hirtelen ezek jutottak eszembe. Én az első vagyok egyébként.
2023. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálat, telesales, könyvelés, adminisztrálás, programozás, kapcsolattartás. Gyakorlatilag bármilyen szellemi munkát ma
2023. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ma már lehet otthonról végezni. *
2023. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%

Bármit, amit alapvetően az irodán belül is számítógépen végzel. Én multinál dolgozom, loogisztikusként, heti 1x kell bejárnunk az irodába "csak mert" alapon, a covid lezárások alatt 2 évig ennyiszer se kellett. Nem csak a mi csapatunknak, az egész cégnek- hr, pénzügy, ügyfélszolgálat, mindenki otthonról tolta, csak a recis volt bent. A férjem programozó, ő alapból külföldi cégnek dolgozik, negyedévente megy egy hétre bulizni a kollégákkal Bécsbe, amúgy nem találkozik velük.


Szóval igazából minden munka, amit egy laptopról el tudsz intézni, végezhető teljes HO-ban, csak a cég saját szabályain múlik, hogy erre adnak-e lehetőséget vagy sem.

2023. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!