Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeptember óta sehonnan nem...

Szeptember óta sehonnan nem hívtak vissza? Álláskeresők, veletek mi újság?

Figyelt kérdés

Pályakezdő, friss diplomás vagyok, némi diákmunka tapasztalattal.

Közgazdaságit végeztem.

Már az ismerősök cikiznek, hogy még mindig nem dolgozok?

Pedig szinte minimálbérre is beadtam, ráadásul nem valami elit helyekre vagy elit pozikra jelentkezem. Sima adminisztrációra.


2022. dec. 6. 16:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Nehéz most melót találni főleg a kialakult helyzet miatt.... ismerősöket meg szard le nagyivben. Engem se nagyon hivnak vissza ha igen akkor 12 órázni kellene heti 4 vagy 5 napot hol éjjel hol nappal na ilyet nem vállalok az tuti mert lehet nem is birnám. Eddig 8 órában dolgoztam néha az is egy örökké valóság nem hogy 12 óra... dolgoztam 3 műszakba 8 orában de ott kellett hétvégén és néha azért hétkoznap is 12 orázni szoval ezért is hagytam ott. Azt mondom hogy szerintem ezt a decembert már engedd el mert itt már nem vesznek fel sehova évvégén. Én is tengődök de a héten lehet lesz még lehetőségem egy próbamunkára de majd holnap kiderül. Ha nem jön be akkor már csak jövőre tudok új munkahelyet nézni itt évvégén már felesleges kapkodni mert minden cég leáll vagy bezár a válságos helyzet miatt. Ez van sajna. Kitartást neked én is igyekszem pozizivan felfogni hogy jövőre összejön valami...
2022. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
95%

Engem több helyre is behívtak.


Valószínűleg olyan helyekre jelentkeztél, ahová sokan jelentkeztek. Add be minél több helyre, idővel találni fogsz munkahelyet!

2022. dec. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Behívtak valahová?
2022. dec. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
2, Milyen területre adtad be? Te is pályakezdő vagy közgáz diplomával?
2022. dec. 6. 19:39
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Olyan munkára jelentkezz, amihez értesz.
2022. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Arra jelentkeztem.
2022. dec. 6. 20:39
 7/21 anonim ***** válasza:
81%
De behívnak vagy be se hívnak?
2022. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Ssct próbáltál?
2022. dec. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
41%

Engem mindig visszahívnak ahova beadom önéletrajzom.

Túl alacsony fizukat ajánlottak úgyhogy még mindig keresek.

2022. dec. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Be se hívnak
2022. dec. 6. 21:28
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!