Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésnek számít ez 3...

Milyen fizetésnek számít ez 3 év munkaviszony után?

Figyelt kérdés

Megelőlegezve, januárban szeretnék 20-30%-os fizetésemelést kérni, minden év elején eddig csak infláció korrekció volt.


Tehát, havi bruttó bérem jelenleg 455 ezer forint, plusz juttatásként kapok évi bruttó 500 ezer forint cafeteriat (ami jelenleg jó, de ha jövőre módosítják a SZÉP kártya zsebei közötti átjárhatóságot annyira nem fogja nekem megérni, lévén nem szeretek itthon wellnessezgetni), mellé évi bruttó 200 ezer forintot (ez a nyári "bónusz"), illetve van 13. és 14. havi fizetés.


Így mindennel együtt számolva az évi bevételem bruttó 5,6 millió plusz az 500 ezer cafi.

A jelenlegi inflációs környezetben minimum évi bruttó 7 milliós bevételt éreznek élhetőnek.


2022. dec. 2. 06:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A diplomát pedig úgy értem, hogy ide sima érettségivel vagy szakképesítéssel nem vesznek fel senkit, diplomának muszáj lennie. A takarítókat külsős cég biztosítja, mielőtt még valaki belekötne.
2022. dec. 2. 11:38
 12/24 A kérdező kommentje:
Annyi pozitívuma van, hogy ritkán van olyan, hogy a feladataim kitöltik a heti 40 órát, így átlagba nagyon maximum egy héten 25-30 órát dolgozom. Erősen projekt függő.
2022. dec. 2. 11:42
 13/24 anonim ***** válasza:
Némi kiegészítés, ha "nem szeretsz wellnessezni" akkor pont, hogy jól jársz a cafeteria módosításokkal. Egy nagy 'zseb' lesz az eddigi három helyett tehát akár az egészet elköltheted gyros tálra (ahogy én teszem majd :))
2022. dec. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Oh ezt nem tudtam, nekem az volt a legutóbbi információm, hogy visszaáll az egész a covid előtti verzióra. De nagyon örülök, hogy ezt mondod, utána is nézek! Köszi! :)
2022. dec. 2. 12:09
 15/24 anonim ***** válasza:
16%
igazabol ez egy teljesen korrekt fizetes egy hirhamisitonak
2022. dec. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

A média iparnak nem a hírgyártás részén dolgozom egyáltalán. :)


De köszi az idehányt hozzáazólásodat.

2022. dec. 4. 22:45
 17/24 anonim ***** válasza:
Elég kevés ez, ha valóban kell a diploma és két nyelvtudás (nekem ilyenért 720 bruttót adnak, 3 év tapasztalattal, de ezt is kevésnek érzem, bár nem média)
2022. dec. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17


Milyen területen dolgozol?

2022. dec. 5. 08:02
 19/24 anonim ***** válasza:
Szia, én beszerzésen vagyok, de itt is kb. bármilyen (azért nálunk gazdasági) diplomával és nyelvtudással vagyunk.
2022. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én annyit mondok erre hogy hagyd a kéregetést, mert jövőre leépítések lesznek szerintem.

A fizetésemelés kéregetés meg egyenes beutaló a leépítésre...


Én otthagytam a melómat (bár nem IT vlt), mert 5 éven át több cég is foglalkoztartott uyganazon a helyen, de egyik sem fizetett szabadságot, ünnepnapot se, a járulékot sosem fizették be, csak levonták, állanódan az állam hajtotta be a bukós cégeken.


Két éve nem emeltek egy forintot se, nemhogy kompenzáltak volna.


Idén októbertől meg a teljes bérátutalást leváltva beindult a borítékozós félszürke járuléksikkasztós foglalkoztatás, meg a minimálbérre visszajelentés...


Ez nálam mindennek a teteje volt, verjék bele akkor az állásukba, pofátlan banda!

Menjenek dolgozni akkor karácsonytól szilveszerig pótlék, minden nélkül.


Mindennek van határa!

2022. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!