Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizetésnek számít ez 3...

Milyen fizetésnek számít ez 3 év munkaviszony után?

Figyelt kérdés

Megelőlegezve, januárban szeretnék 20-30%-os fizetésemelést kérni, minden év elején eddig csak infláció korrekció volt.


Tehát, havi bruttó bérem jelenleg 455 ezer forint, plusz juttatásként kapok évi bruttó 500 ezer forint cafeteriat (ami jelenleg jó, de ha jövőre módosítják a SZÉP kártya zsebei közötti átjárhatóságot annyira nem fogja nekem megérni, lévén nem szeretek itthon wellnessezgetni), mellé évi bruttó 200 ezer forintot (ez a nyári "bónusz"), illetve van 13. és 14. havi fizetés.


Így mindennel együtt számolva az évi bevételem bruttó 5,6 millió plusz az 500 ezer cafi.

A jelenlegi inflációs környezetben minimum évi bruttó 7 milliós bevételt éreznek élhetőnek.


2022. dec. 2. 06:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem még, hogy nőként keresek ennyit magyar kkvnál, nem IT szektorban.


A férjem IT szektorban dolgozik, az itthoni pénzügyekben nyílván ő a húzóerő, de én is szeretnék többet beletenni a közösbe, főleg még gyerekvállalás előtt, hogy több megtakarítással tudjunk elindulni. A maximális juttatást ezzel a fizuval is megkapnám mondjuk, tehát abban nincs különbség, de nekem nem lenne mindegy, hogy mekkora bruttóra kapom a CSED-et, ha odakerülünk.

2022. dec. 2. 06:07
 2/24 A kérdező kommentje:
Ebben az évben 2 munkatársam elment, januárban még 2 nyugdíjba megy, így 4 fővel leszünk kevesebben, új kollégákat nem tervez felvenni a cég. A kilépő kollégák feladatkörének nagy részét pedig én venném át.
2022. dec. 2. 06:10
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Kiemelkedőnek
2022. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Kkv-nal jonak szamit.
2022. dec. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
38%

És mégis mivel foglalkozol?

Mert takarítóként ez egy extra jó fizetés pl

2022. dec. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem írok konkrétat, mert egyetlen állami cégként van jelen, legyen elég annyi, hogy média utómunka.
2022. dec. 2. 08:54
 7/24 anonim ***** válasza:
5%
IT-n kivul ez kiemelkedo fizetes, de jo tanacskent irom, hogy keress te is valami ertekteremto munkat, mert az esetek 90 szazalekaban nem szokott senki egy koloncot sokaig eltartani. Gyorstalpalon 8 honap egy full stack dev kurzus, a mai vilagban ez kb alap.
2022. dec. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Elég értékteremtő a munkám és nem vagyok a cég nyakán kolonc. :D Plusu abszolút nem érdekel az IT vonal. Nyílván valamilyen szinten az én szakmámba is beleszól, mivel több utómunka szoftverrel dolgozom, de jobban érdekel ezeknek a felhasználói szintű használata és az általuk létrejövő kreatív produktum, mintsem a háttérben zajló kódsorok.
2022. dec. 2. 09:17
 9/24 anonim ***** válasza:

Nem is adtad össze jól… 14 alkalommal br 455 az már több mint 6.3 millió, de mindegy.

Nem lehet megmondani. Hogy jó-e a bér (önmagában nem), az csak a munka feltételei és a te képesítésed alapján értelmezhető. Az sem mindegy, hol van helyileg. Beszélsz és használsz nyelveket? Bárki meg tudja csinálni egy érettségivel?

2022. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Bocsi reggel volt, igazad van a 13. meg a 14. havit nem számoltam bele.


Budapest, nyelv használat kell a munkámhoz, és diploma a minimum. Nemzetközi ügyfelekkel angolul és németül is kell kommunikálnom.

2022. dec. 2. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!