Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól gondolom hogy ez atvagas...

Jól gondolom hogy ez atvagas a Magyarokkal szemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom jól gondolkodom-e de javítsatok ki ha tévedek.

Adott egy cég. A világon mindenhol ott van.

Itthon fizet 800 forintot/óra

Külföldön (esetemben Olaszországban) 12 eurót /óra (azaz durván számolva 4800 forint /óra)

Ez miért van?

Én azt gondolom hogy azért mert a hülye magyar elvallalja ennyiért is mert kell a pénz, de a pl Olasz, nem fogja 2 euróért(szegyen!) elvallalni a munkát. Persze a cég is okos, minek adjon többet ha megelegszik a kevéssel is.

Na de a lényeg.

Csak szerintem a mi hibánk hogy Magyarországon ilyen keveset lehet keresni?

Én úgy gondolom hogyha nem menne el dolgozni ez a réteg ennyiért akkor talán emelnének, de ott a másik oldal hogy akkor meg miből lenne addig is minden fizetve.

De azért ez tényleg undorító hogy ugyanazért a munkáért többet ad egyik ország mint a másik pedig ugyanannyiba kerül minden itt is mint ott.

Egy lakás (Maradjunk Olaszországnál) 500 euro korul van (200.000)

Kenyér ugyanannyi kB (talán még kint olcsóbb az élelmiszer mint Magyarországon) cigi ugyanannyi, rezsi ugyanannyi.

Egyáltalán miért nem euróval fizetnek Magyarországon, ha már Európában vagyunk?

Lehet tényleg rosszul látom a helyzetet... :(


2022. nov. 23. 02:38
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Most az oroszoknak sikerült ami a McDonalds-ot illeti.
2022. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Mi sikerült az oroszoknak?

Az átlag fogyasztó szerinted megkapja ugyanazt a minőséget, ugyanazon az áron, mint korábban az igazi McDonaldsban?

2022. nov. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
57%

Nem tudom , milyen az orosz de elméletileg ugyanazok az emberek ugyanazzal az eszközökkel csinaljak.


Mcdonalds hamburgertől rosszul vagyok. Ha pl. kihűl már ehetetlen kutyakaki izu.

Tehát minőségbiztosítás hiába van ha alapvetően valami szart árulnak.

2022. nov. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!