Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit érdemes elkezdenem tanulni...

Mit érdemes elkezdenem tanulni ha jól akarok keresni?(közszféra menekülni akarok)

Figyelt kérdés

Röviden kényelmes a munkám de egyáltalán nincs előrelépési lehetőség és rendkivül gyenge fizetés(nettó 250 ezer). Szeretnék valamit elérni az életben, vágyom jobb fizetésre, sajnos itt semmi skillem sem igazán alakult ki tulajdonképpen betanított agyhalott munka érettségivel bárki megtudja csinálni.

Merre érdemes elkezdenem keresni, mit érdemes tanulni ami viszonylag hamar lehetővé tenné hogy jobban keressek?

Sok a szabadidőm, és már annyira utálom az életet hogy legszivesebben meghalnék, de megoldást keresnék inkább hogyan lehetne jobb.

Köszönöm a segítséget.

Egyetlen apróság ami érhet vmit hogy középszinten megy angolul, sajnos semmi más hasznos tudásom nincs.



#tanulás #lehetőség #keresés #jövöképhiány
2022. okt. 9. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
IT
2022. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Burkolás
2022. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Asztalos
2022. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Mi az ami érdekel? Melyik tantárgyak voltak az erősségeid? Szabadidődben mibe fektetsz energiát?
2022. okt. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Idegen nyelvek mentek a legjobban, minimális tanulással kitünő eredményeim voltak, angol,német. Bár németet már nagyrészt elfelejtettem mert mindennapokban nem vettem hasznát. Ideig azért is élveztem ezt a laza és kényelmes munkát mert nagyon sok időm maradt számítógépes játékokra internetes tartalom fogyasztásra, de mostanra már nagyon meguntam.

Sajnos sok hasznos skillem nincs mint ahogy mondtam és elég egyoldalúan teltek évek, nagyrészt otthonülve gép előtt. Csak már nagyon unom hogy nem vagyok produktív és semmi kihivás, értelem és cél nélkül telnek a napok.

2022. okt. 9. 21:37
 6/14 A kérdező kommentje:
Leginkább alkalmazott lennék, a szakmák amit irtak lehet jó de csakis ha valaki vállalkozásban csinálja, mert alkalmazottként a bőrt is lehúzza a magyar vállalkozó minimálbérért vagy szénfekete alamizsnáért, akik ismerösök között megmaradtak mind vállalkozók, akik dolgoztak vkinek inkább elmentek gyárba
2022. okt. 9. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

"Leginkább alkalmazott lennék"


Akkor 4x annyit kell lepakolnod az asztalra, ha magas fizetést szeretnél.

2022. okt. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Ssc
2022. okt. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%
IT vagy programozást.
2022. okt. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Mi lenne számodra "jó" bér?
2022. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!