Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kereshetnék sok pénzt...

Hogy kereshetnék sok pénzt rövid időn belül?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Úgy alakultak a dolgok, hogy fél év múlva ki kell költöznöm Írországba, de sajnos nincs annyi pénzem, amivel ott el lehetne kezdeni egy életet.


Milyen olyan munkák vannak, ahova viszonylag gyorsan felvesznek, különösebb képzettség nélkül, kibírható fél éven át, ha nagyon akarja az ember és jól lehet vele keresni?


Mielőtt jönnének azok az emberek, akik megírnák, hogy ennyi idő alatt nem lehet 100 milliót összeszedni: Nem is meggazdagodni akarok fél év alatt, csupán elég tőkét összeszedni az ottani élethez.


A legkisebb segítségért is hálás lennék.



2022. szept. 22. 21:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Prostituált
2022. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Azt hittem sikerült kivédenem a cinikus válaszokat a 100 milliós résszel, de úgy látszik tévedtem.
2022. szept. 22. 22:03
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Egyszeru, kimesz es ott dolgozol... Vagy nem ertem. Nem birsz kifizetni 1 honap alberletet ott es 2-3 honap kauciot? 20-30 egy menet. Szorozz ossz, kb 20-30 csavo utan meg is van a penz...
2022. szept. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
ha alkalmatlan vagy a kulfoldi elethez es nincs egy ruppod se akkor minek erolteted a kulfoldot es miert nem itthon dolgozol? nincs kint se kolbaszbol a kerites... az a baj emberek 200 ezret keresnek es 250 ezerbol elnek..
2022. szept. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Ha egy kiköltözés csak annyi költséggel járna összesen, hogy kifizetsz 3 havi lakbért... A prostis vonal erőltetésére meg már nem is írok semmit.


Remélem azért majd jó szándékú válaszok is jönnek.

2022. szept. 22. 22:12
 6/22 A kérdező kommentje:
Na jó, lehet túl sokat vártam IQ szintben a gyakoritól. Nem kalandvágyból megyek ki, hanem mert kötelező. Erre utal a "kell" szó az első sorok egyikében.
2022. szept. 22. 22:14
 7/22 anonim ***** válasza:
14%
nincs olyan hogy kotelezo orszag elhagyas.. szoval az erved itt bukott is kedves kerdezo.. itthon is vannak munkak, iskolakat kene vegezni
2022. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
50%

"Milyen olyan munkák vannak, ahova viszonylag gyorsan felvesznek, különösebb képzettség nélkül, kibírható fél éven át, ha nagyon akarja az ember és jól lehet vele keresni?"

Ezek után én is a prostit tudom említeni: pénz, tudás és minden nélkül mégis mire számítottál?

Kibírható fél évig, jól is kereshetsz vele, és gyorsan megy az egész... - mi a bajod, hiszen minden elvárásodnak maximálisan megfelel?!

2022. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem fizikai munka
2022. szept. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Kotelezo kimenned? Mi vagy te gyerek? Akkor miert nem anyadek fizetik?
2022. szept. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!