Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A régi, rövid kezdő állásokat...

A régi, rövid kezdő állásokat kilehet hagyni az önéletrajzból?

Figyelt kérdés

Amikor megkaptam a diplomámat anno, utána levő években voltak rövidebb viszonylatú állásaim.

Van, ahol próbaidő alatt kirúgtak, aztán volt, ahol én mondtam fel próbaidő alatt.Két ilyen hely volt.


Utána lett egy másfél éves munkaviszonyom.Majd egy 3,5 éves és most vagyok a jelenlegi helyemen.


A régieket régieket,vagyis azokat a rövideket kilehet-e hagyni az önéletrajzból?


2022. jan. 22. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondold át, milyen fényt vetne rád a próbaidő alatti kirúgások, felmondások, és aszerint cselekedj.
2022. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-2 hónapos próbálkozásokat semmi értelme beleírni, releváns tapasztalatot úgy sem szedsz össze annyi idő alatt, viszont a CV-re rápillantva a munkahelyeid számát majdnem megduplázza. Én kihagynám, nincs jelentősége.
2022. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ki szoktam hagyni. Szép önéletrajzom van, volt benne 2x 3 hónap, amikor is a próbaidő végén eljottem mindkét helyről. Ezeket nem írom bele.
2022. jan. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!