Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kezdenetek el vallalkozni...

Hogy kezdenetek el vallalkozni Pecsen, mint villanyszerelo?

Figyelt kérdés

2eve vagyok egy cegnel, 300 a fizum,napi 8ora.

De ez keves nekem, ki hogy kezdene?


2022. aug. 28. 12:11
 1/3 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Hétvégi fusik…majd ha van annyi meló, hogy látod többet keresel, mint a munkáddal, akkor átváltasz.
2022. aug. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyám párja burkoló. Cégnél volt vagy 10 évig. Az utolsó 2-3 évben elkezdett meló utan/hétvégente maszekolni. A cégnél töltött utolsó honapjaiban a fix fizetése zsebpénz volt ahhoz képest amit a fusikkal keresett meg. Utána felmondott, kivaltotta a katát és jelenleg 5 éve egyéni vállalkozóként dolgozik. 3 szor annyit keres mint anno a cégnél.
2022. aug. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így ahogy írták előttem. Bár én csak más területről tudok nyilatkozni. Volt kollégám (autószerelő) otthon fusizgatott, alakulgatott a műhelye, emelő, szerszámok, gépek. Aztán amikor már minden hónapban el kellett mennie táppénzre, mert az utca tele volt az ügyfelek autóival és nem győzte a rengeteg munkát, akkor dobbantott a melóhelyről. Én is ezt csináltam volna ha nem váltottam volna szakmát és nem járnék ki Ausztriába dolgozni. Viszont vannak olyan ismerőseim, akik építőiparban melóznak (burkoló, villanyász, gipszkartonos) és nem mernek lépni, hiába vannak betáblázva fusival legalább fél évre, hiába dolgoznak nagyon jól, nekem is ők újították fel a lakásomat, egyik tetves munkáltatótól a másikhoz vándorolnak. Na ezt baromságnak tartom, kezdenek kiégni ettől, miközben a maguk urai lehetnének és jóval többet is kereshetnének.
2022. aug. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!