Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Incelek mennyi a havi nettó...

Incelek mennyi a havi nettó fizetésetek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 24. 11:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

#6-nak, #4 vagyok:

Orvos vagyok, mellékállással.

2022. aug. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
76%
#11 meggyógyíthatnád az incelségem
2022. aug. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
76%
#12-nek: mondom orvos, nem Isten :D
2022. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

[link]

Ha valaki le meri ide írni hogy mennyit keres és ez az összeg nagyobb a mindenkori minimálbérnél akkor tuti hogy jön pár ember aki lepontozza vagy lekamuzza ezért. Nagyon beszűkült látásmódú az aki azt hiszi hogy az a normális ha az ember szarért-hugyért melózik meg az is teljesen torz elképzelés hogy attól hogy valaki viszonylag jól áll anyagilag majd ragadni fognak rá a nők. Az én fizetésem bár átlag feletti de egyáltalán nem magas, az egyik gyerekkori jóbarátom 2M fölött keres átlagban. Ugyanúgy sikertelen a nők terén mint én,valószínűleg neki sem lesz már soha rendes párkapcsolata, gyereke, gyerekei, egyedül fog megöregedni. Ő sem egy ronda ember egyáltalán, rendszeresen sportol, testalkata ennek megfelelő. Diplomás, szakmájában kiemelkedő tudású ember. Ápolt és normális szinten igényes, normális ruhákban jár de nem nagyon divatol, nem költ vagyonokat ruhákra, a pénzét inkább befektetési eszközökbe forgatja. 15 éves Suzukija van, azzal jár mindenhova. Szóval nem mutatja a vagyoni helyzetét külsőségekben. Nála az a probléma hogy a szülei beléverték hogy ő nem ér semmit. A tanárai a gimiben szintén, osztálytársa voltam szóval tudom. Ez az ember hiába lett sikeres anyagilag, a gyerekkora, fiatalkora kihat az egész személyiségére és emiatt soha nem lesz sikeres a magánéletben. Szóval mint nálam is, nála is a személyiségben van elb@$zva ez a dolog. Nem a vadásszem, a lapátáll hiánya, nem a magasság, testalkat vagy az anyagiak miatt lesz valaki incel hanem azért mert egy elb@$zott személyiség és ezt a nők rögtön levágják ha valami nem oké. Szóval aki ki akar keveredni az incelségből az kezdjen el tudatosan dolgozni a személyiségén, minden követ megmozgatva, pszichológus, önismereti csoportok, mindent kipróbálva mert csak így van esélye egy normális életre. Minden más az tévút ami csak eltereli a figyelmet a lényegről.

#3 voltam.

2022. aug. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

#14

"mert csak így van esélye egy normális életre"

Mit értünk normális élet alatt? Én egy napig nem éltem együtt egy sunával sem, nem is hiányzik. A lakóparkban ahol lakom jelenleg legalább 6-7 csaj van mindig aki a rosszlányokon hirdet, általában modellalkatú pitsák. Papucsban ácsattogok egy órára, ürítés letudva. Megtehetem, mert jól keresek, saját tehermentes lakásom is van itt. Ingyen nem hiszem, hogy bárki hozzám érne, nem vagyok gusztustalan, csak nincs meg a "kisugárzás", nem vagyok dögös. Volt osztálytársnőim nagy része elvált, az egykori szexszimbólum úgy néz ki 36 évesen, mint egy teleśzart búvárruha, másik a chf hitel miatt lett egy életre full csövi, ha kifogtam volna egy ilyet biztos tökönszúrom magam, de most már azt mondom, szerencsére megúsztam. Nagy többségben vannak akikkel nem cserélnék, persze vannak dögös pofijú, gazdag ismerőseim is.

2022. aug. 25. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
73%

Ez hülyeség. Néhány golddigertől eltekintve ugyanúgy láthatatlan marad a nők szemében az aki pénzes.

Ez azért van mert a fejforma, arcfelépítés számít csak, arra tud csak igazán ráizgulni egy nő vagy beleszeretni.


Szharul hangzik? Dolgozd fel akkor valahogy!

2022. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!