Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt aki nyelvtudás nélkül...

Van itt aki nyelvtudás nélkül ment ki külföldre dolgozni és kint tanulta meg a nyelvet?

Figyelt kérdés
Milyen gyorsan és mennyi "szenvedés" árán sikerült? Közben jártál kint tanárhoz/tanfolyamra vagy csináltál online képzést vagy csak rádragadt a nyelvi környezet miatt?
2022. jún. 15. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
17%

12 éve mentem ki elsőnek 3 db A4-es papírra írt szavakkal.

Fél év után amikor hazajöttem IELTS alapfokú nyelvvizsgát tettem, most intermadiate felett vagyok vele 3 éve, de egy angol órán sem voltam bent még. :-)

2022. jún. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

B1-es nyelvtudás nélkül nem nagyon érdemes erre alapozni

az A4-es papírra írt szavaknak meg az a nagy hátulütője, hogy az adott nyelven fognak válaszolni, azt meg ugye nem érted majd

2022. jún. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Ha valaki úgy dönt, hogy ki megy egy külföldi országba, akkor a legelső és legfontosabb hogy valamennyire beszélni-e kell az adott ország nyelvét.

Nem kell folyékony, de egy alapszinten az minimum, vagy inkább közép szinten.

Sok embert ismerek akik, szinte nulla nyelvtudás nélkül mentek ki egy külföldi országba, és nagyon gyorsan haza is jött mindegyik.

Állásinterjú, vagy bármilyen hivatalos ügyintézés, ezeket nem fogod tudni meg oldani magyarul!

Gondolkozzál el rajta.

2022. jún. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok évvel ezelőtt dolgoztam Olaszországan a tengerparton egy sport és fürdőruha üzletben. Olyan helyen volt, ahová sok magyar és osztrák is jár. Én olaszul tudok, de volt aki csak németül beszélt, egy lány pedig csak magyarul a munkatársaim közül. Tehát vannak bizonyos munkák, helyzetek, amikor megoldható, de igen ritka.
2022. jún. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!