Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki nyelvtudás...

Van itt olyan aki nyelvtudás nélkül ment külföldre dolgozni?

Figyelt kérdés
Tudom az az ideális amikor az ember tudja az adott nyelvet ahova Éppen megy de tudom azt hogy vannak olyanok akik nyelvtudás nélkül kimentek külföldre dolgozni nekik milyen tapasztalatuk van?
2022. febr. 7. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Akikről hallottam azokat kb átvágták, lehúzták stb...
2022. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%

Senkinek nem ajánlom, hogy úgy menjen ki egy külföldi országba dolgozni, hogy nem beszéli az adott ország nyelvét.

Akiket ismerek, őket mind át verték.


Beszéld az adott ország nyelvét.

Úgy menj ki hogy már van hol laknod.

3-4 hónapra elegendő pénz.

Nagy segítség ha van egy ismerősöd, vagy valakid aki már kint él, és tud segíteni.

Ezekkel a feltételekkel lehet ki menni.

Akik nyelv ismeret és pénz nélkül mennek ki, azok gyorsan haza is jönnek.

2022. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy menj ki, ha az adott ország munkaközvetítőjén keresztül mész.

Vagy, direktben jelentkezel a céghez.

Kelet-Európaiakat kerüld el jó messzire!

2022. febr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha van biztos ismerős úgy menj ki.

Én nyelvtudás nélkül mentem , de volt ismerősöm aki hívott, tudott segíteni munkát találnom, pontosabban csak annyit hogy munkaközvetítőhoz bejelentkeztem.


Onnan ment könnyen.

Megtanultam 2 nyelvet (angolt és egy másik nyelvet is) észak-nyugati ország

2022. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, kimész, és hogyan tovább? Étteremről étteremre jársz és elmutogatod, hogy szeretnél mosogatni?

Komolyan nem értem az embereket...

2022. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Soproni vagyok. Napi 100 000 ember ingázik Ausztriába a nyugati szélről, de vannak itt olyanok akik 10 év után is csak maximum makognak németül. Aztan az 1500 euróból élnek itthon elég jó színvonalon.
2022. febr. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!