Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Apám szerint a közmunka alja...

Apám szerint a közmunka alja munka, de nem lenne jobb mint a munkanélküliség?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta keresek valami munkát, de nincs semmi a környéken (Szabolcs megye). A jogosítvány hiány nagy probléma, mert alig járnak buszok. De pénz az nincs se jogosítványra, se tanfolyamra, se költözésre.


Mit lehet tenni, hogy az ember ne rohadjon meg ebben a pokolban?



2022. ápr. 7. 09:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg apukádnak, ha nem tetszik neki, akkor szerezzen neked másikat. Vagy adjon pénzt jogsira vagy költözésre.
2022. ápr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Komárom-Esztergom megye tömve van gyári melókkal, legtöbbnél szállást is biztosítanak és még naponta be is fuvaroznak a gyárba. Kegyetlen, rabszolga munka, de általában nem fizet rosszul, kiindulásnak jó lenne szerintem.
2022. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam közmunkás 5év elég belőle.
2022. ápr. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 after stroke ***** válasza:
100%
A a közmunka valóban alja munka, de jobb, mint a munkanélküliség. Egy baj van vele, hogy könnyen beleragad az ember.
2022. ápr. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 "Hannover96" válasza:
Mennyire rossz a szemed? A megfelelő szemüveg, kontaktlencse jó a vezetéshez. Én ismerek olyan félszemű embert, akinek évtizedek óta megvan a jogsija... Viszont szoc. fóbiával inkább nem javasolnám a vezetést vagy csak akkor, ha leküzdötted, mert a közlekedésben sok szitura megfelelően kell reagálni. Próbálj társaságot keresni, ne gubózz be, mert csak rosszabb lesz. Diákszövetkezeten keresztül nem tudsz munkát vállalni egyetemistaként?
2022. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem tudok, a diákszövetkezetek csak nappalisokkal foglalkoznak.


Társaságot keresni? Ilyen mentalitással?

2022. máj. 11. 11:38
 17/17 anonim ***** válasza:
29%

"Nem tudok, a diákszövetkezetek csak nappalisokkal foglalkoznak.

Társaságot keresni? Ilyen mentalitással?"


Van egy ilyen mondás, hogy a kifogás olyan, mint a segg: mindenkinek van. Azt már tök jól megindokoltad, hogy MIÉRT NEM vagy képes változtatni az életedetn, de így aztán soha nem is fog változni.


Az egyetlen megoldás, hogy rájössz, hogy CSAK TE TUDSZ SAJÁT MAGADON SEGÍTENI, és nekiállsz, hogy a beragadt gondolkodási sémáid helyett másként kezd látni a dolgokat.


Ehhez az kell, hogy a komfortzónádból kilépj, és azon kedzj el gondolkodni, hogy HOGYAN TUDOM EZT MEGCSINÁLNI, és abbahagyni az azon való gondolkodást, hogy MIÉRT NEM TUDOM EZT MEGCSINÁLNI.


Máshogy nem megy, hidd el. Csak te magad tudsz ezen változtatni, sem az apád, sem a munkaerőközvetítő, sem a pszichomókus.

2022. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!