Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Apám szerint a közmunka alja...

Apám szerint a közmunka alja munka, de nem lenne jobb mint a munkanélküliség?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta keresek valami munkát, de nincs semmi a környéken (Szabolcs megye). A jogosítvány hiány nagy probléma, mert alig járnak buszok. De pénz az nincs se jogosítványra, se tanfolyamra, se költözésre.


Mit lehet tenni, hogy az ember ne rohadjon meg ebben a pokolban?



2022. ápr. 7. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Koltozz el. 200-300 eleg lehet egy havi alberletre es tulelesre, kozbe meg keresel munkat.


Amugy meg gyarba miert nem vesznek fel?

2022. ápr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
jobb annál
2022. ápr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan gyár a környéken, ahol körjárattal, saját busszal fuvarozzák be az embereket a gyárhoz? HOl laksz (ha nem titkos) ???


Átmeneti megoldásnak a közmunka is jobb, mint a semmi. Nemcsak azért, hogy valami picike pénzt kapsz, de nem napi 24órát szenvedsz a semmittevéssel...

2022. ápr. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a te helyedben kapcsolatba lépnék egy munkaerő közvetítővel, pl. itt van egy Kelet-Magyarországi: [link]


Mindenképpen törekedj a költözésre középtávon. Elsőként egy közeli nagyobb városba, pl. Debrecenbe vagy Miskolcra.


Tegyél félre pénzt először jogsira, utána meg törekedj nyelvtanulásra, mert mindkettő nagyon kitágítja a lehetőségeidet.


Sok sikert!

2022. ápr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Igazából nem 24 órát szenvedek a semmit tevéssel, mert pénteken-szombaton járok levelőzőn egyetemre, ez is nagyon akadályoz a munkakeresésben, mert ahol eddig dolgoztam rövid ideig, vagy menni akartam dolgozni, emiatt nem tudtam.


A buszokkal az a baj, hogy ahol én lakom onnan egy sem indul, menetrend szerinti járattal kellene mennem minden nap, hogy olyan településre utazzak, ahonnan indul.


A szociális fóbiám sem segít abban, hogy előrébb legyek. Nem lenézésből mondom, de a gyárban dolgozó emberek hajlamosabbak arra, hogy csesztessék a csendesebbeket.

2022. ápr. 7. 10:23
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

PL az előző linken 59 állásajánlat van Szabolcs-szatmár megyében.

[link]


Mivel nem írtad, hogy milyen képesítésed van, ennél sokkal több szűrőt nem tudtam megadni. De szerintem még egy segédmunka is jobb, ha piaci bért kapsz, mintha közmunkás lennél.

2022. ápr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Négyes, hiába van angol nyelvvizsgám, ha a kommunikációs készségeim egyenlőek a nullával.


A jogosítványt meg nem tudom megadnák-e, nagyon rossz a szemem, nagymamámnak sem adták meg emiatt.

2022. ápr. 7. 10:24
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

5: akkor elsősorban ez a probléma? A szoc.fóbia?

Kezelteted? Jársz pszcichiáterhez/pszichológushoz?

2022. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Már négy éve kezeltetem és szedek gyógyszereket, depresszió is van diagnosztizálva nálam, de nem hiszem hogy valaha el fog múlni, ezért el kell fogadnom, hogy így jártam.


Képesítésem meg nincs semmi, csak érettségi.

2022. ápr. 7. 10:26
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

7: ne a kifogásokat gyártsd magadnak, hanem próbáld a pozitívumokat előre tenni!


Munkaerőkölcsönző cégek is vannak, akik révén kereshetsz melót!

2022. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!