Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közmunkásnak mennyire nehéz...

Közmunkásnak mennyire nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

Vegső elkeseredésemben gondoltam jelentkezek, mashova úgysincs semmi esélyem.

Nagyjából mekkora bérrel lehet számolni? Milyen nehez bekerülni? Itt is vannak interjúk?



2021. dec. 2. 22:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A felvétel attól függ, hogy hova. Például kormányhivataloknál is vannak közfogisok, fénymásolgatnak, postáznak, stb.


A bér a helytől, azon belül a végzettségtől függ. Semmilyen végzettség nélkül bruttó 105ezer forint, ami 69ezer nettónak felel meg kedvezmények nélkül. De ha például kormányhivatalhoz kerülsz be és van ahhoz kapcsolódó végzettséged nyelvvizsgával, pl titkári végzettség, akkor bruttó 120ezret kapsz.

2021. dec. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Földtúráshoz is kellett protekció tesómnak.
2021. dec. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sándor G ***** válasza:
100%

Kormányhivatalhoz nem lehet bekerülni..

Mert oda protekció is kell.

Egyèbkènt már nincsenek földmunkák,mert csak mezőgazdasági közmunkaprogramok vannak,ès lesznek jövőre is .

A nettó bèr ,22ben emelkedik,februártól,várhatóan, 62-64ezer ft,lesz..

De ezt mèg nem szavazták meg..

Egyèbkènt nem akarok senkit elkeserîteni,de 50èv felett,a munkaerőpiacra,a gazdasági állandó munkahelyekre,szakmunka vègzèsre,bekerülni,lehetetlen..

Vidèken ,bizonyosan.

2021. dec. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Huszonévesen is.
2021. dec. 3. 08:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
24 éves vagyok 2 szakmám van gyakorlattal sehova nem kellek így lettem vállalkozó
2021. dec. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, csak vállalkozást sem lehet 0 tőkével felfuttatni.
2021. dec. 3. 11:16
 7/10 anonim ***** válasza:
76%
Jelentkezz egyetemre és diákhitel. Soha nem dolgoztam másnak
2021. dec. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már megvolt. Cserébe lett egy értéktelen fos humánvégzettségem meg egy csomo adósságom.
2021. dec. 3. 23:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert elköltötted a diákhitelt nem befektetted
2021. dec. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy diplomám, amire az utóbbi időkben nincs kereslet egyáltalán meg nem is ad végzettséget. Most hétvégéken dolgozom egy cipőboltban, ide is csak egy ismerősöm miatt kerültem be, mert amúgy ehhez is tapasztalat kellett volna (wtf). Szóval egyetemre is csak akkor érdemes menni, ha nagyon okos és talpraesett vagy és tényleg valami értelmes, nívós szakot csinálsz (plusz beszélj két idegen nyelven, legyen minimum 2-5 év tapasztalatod). Rengeteg az inaktív, 30 alatti fiatal amúgy Magyarországon, ezt senki sem tagadhatja, csak a többség nincs bejelentve álláskeresőnek, így nem ugrik a statisztika.
2021. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!