Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire nehéz beilleszkedni...

Mennyire nehéz beilleszkedni közmunkásként?

Figyelt kérdés
Ez lenne az elsö állásom az életemben. Sajnos problémák miatt nem tudtam dolgozni (súlyos egészségügyi probléma majd amiatti mentális gondok) és már 30 éves vagyok. Nem tudom mennyire fogadnának be a kollégák, milyen a légkör? Korombeliekkel nem nagyon szoktam beszélni, nem tudom kijönnénk-e? Valakinek van tapasztalata? A fizetés tényleg megvan nettó 70 ezer?
2021. ápr. 19. 02:21
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Alkesz, lecsúszott alak a 99%-a, akik soha életükben nem akartak dolgzoni, pedig tudtak volna. Persze vannak olyan térségek, ahol nem nagyon van munka, de attól még pl.: az iskolát ki lehetett volna járni normálisan is.

De a legtöbbjük írni-olvasni nem tud.

Szerintem ne nagyon akarj beilleszkedni közéjük...

2021. ápr. 19. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tud mást vállalni jelenleg szóval muszáj beilleszkedni. Ha egy emberrel össze tudsz haverkodni az már nagyon jó. Szerintem amúgy nettó 50 ezer az, hacsak nem emeltek rajta.
2021. ápr. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár a semminél az is jobb, ha a felét le adod kajába szülőknek a fele meg megmarad már az is sokkal jobb mint a nulla. Idővel viszont biztos találsz jobb állást.
2021. ápr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!