Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri McDonalds-ban dolgozni?

Megéri McDonalds-ban dolgozni?

Figyelt kérdés

Hamarosan nyílik a közelemben egy meki és arra gondoltam, hogy esetleg jelentkeznék oda dolgozni. Hallottam a mekiről sok rosszat, hogy túl pörgős és fárasztó stb.

Mégis arra gondoltam, hogy talán jelentkeznék majd. Van valakinek tapasztalata? Melyik pozíció a legjobb? Sajnos kasszásként nincs tapasztalatom és félek is tőle, de hajlandó lennék betanulni. Dolgoztam már konyhán és tudom, hogy nem egy leányálom. Van valami tanácsotok, aki dolgozott már mekiben?



2022. ápr. 6. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

Azért meghalni nagyon nem fogsz... én dolgoztam ott tini koromban még egyetem előtt, és simán bírtam.


Megéri-e? Ha nincs valami jobban fizető akkor egyértelmű.

2022. ápr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Én sosem dolgoztam mekiben, viszont rengetegszer ettem ott. Mindig amikor elnéztem az ott dolgozókat, annyira sajnáltam őket, és egy csomót gondolkoztam azon, hogy lehet kibírni ezeket az embertelen körülményeket. Én 5 percig se bírnám. Ehhez képest itt azt írják előttem, hogy tök könnyen kibírható. Na akkor felesleges volt sajnálkozni ezek szerint...
2022. ápr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem dolgoztak ott ismerőseim. Ketten még mindig ott vannak. Szeretik. Jó a társaság, jó a közösség, munkaidőn kívül is csinálnak közös programokat együtt. A munka egyáltalán nem embertelen. A 3 műszak nyilván nem való mindenkinek. De azon kívül teljesen normális. Van előrejutási lehetőség.

A fizetés attól függ, hogy mennyit dolgozol. Aki teljes munkaidőben dolgozik, és nemcsak beugrik pár műszakra tanulás mellett, az egész jól keres.

2022. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Megéri, a hétvégi, délutáni, ünnepnapi pótlékokkal egész jó havi keresetet össze lehet hozni. Osztálytársam dolgozott ott, suli mellet letettete a jogsit, használt autót vett stb, az órarendjéhez tudta alakítani a beosztást. Aztán már egy ideje ott dolgozott, növekedett a bére, kasszázott is, mondta hogy semmiképp se lépne ki. De neki a társaság is jófej volt, vannak csapatépítők is, lézerharcozni meg állatkertbe is jártak. A szombati munkanapokra amikor suli lett volna mindig kapott igazolást a főnökétől.


Egyébként engem is le akartak beszélni meg mindennek elhordták, az emberekre ne hallgass, csak tényleges tapasztalatokra.

2022. ápr. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%
Én a mekibe dolgozok még jelenleg is , ha jo csapat van az adott müszakba tényleg repül az idő. Mondjuk elég gáz hogy egy nap dolgozol 8 órát és nem tudnak adni neked egy rendes menüt hanem csak hamburgereket vagy krumplit-üditővel tudsz enni. Előrelépési lehetőség nálunk legalábbis nincs de igazábol igy se lehet panaszkodni főleg ha ünnepnap van es keresel oránként 3000ft. Szoval összeségében nem egy vészes munkahely de nem is jo (diákmunkának)
2022. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!