Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most h van brutális infláció,...

Most h van brutális infláció, hogy lesz a fizetés?

Figyelt kérdés
Buktok rajta, vagy lehet kérni "emelést"?
2022. márc. 6. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
nekem folyamatosan nő a fizetésem és a legtöbb embernek is
2022. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
+60%-ert valtottam novemberben, az meg eleg boven, ev vegen meg valtok megint.
2022. márc. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

3 havonta váltok dupla fizetésért.

Programozó, senior kriptobányász, 24F

2022. márc. 7. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

senior kriptobányász. Az oszt igen ... xDDD


Nekem meg gamer diplomám van. Most lett meg az emelt szintű Twitch minősítésem. Te jó ég.

2022. márc. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A bányász szakma reneszánszát éli 🤣
2022. márc. 7. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Ìgy lett semissé az elmúlt pár év béremelése. A magyar 200 000 brutto minimálbér, 130 ezer nettó, ami ilyen árfolyamon nincs 350 euro !!! Nem, hogy, Ausztriából de lassan Szlovákiához is lemaradunk keményen. Itt az eredménye annak, hogy folyamatosan engedik gyengülni az árfolyamot. Bent egy háború a szomszédban ès 400 fele közelít az àrfolyam.
2022. márc. 7. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben tettek egy emelési ígéretet előléptetéssel, eddig sem voltam vele elégedett, de most jelezni fogom, ha csak azt adják meg a pár hét múlva esedékes bértárgyaláson aznap felmondok.
2022. márc. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!