Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet meghírdetni állást...

Lehet meghírdetni állást ukrajnaiaknak? Most gondolom hogy olcsóbban is elvallalnának munkát, és jobban is dolgoznának hisz szükséguk van a pénzre

Figyelt kérdés

Háznál kellene takarítani hogy betudjunk költözni.

Eddig fizettem 2500at/óra és nagyon pocsék munkát kaptam cserébe, késett az illető (már nem egyszer) és minden órában 10perces kajaszunetet tart , mellette lassú is, és legtöbbször mondom mit csináljon és mást csinál (gondolom könnyebb) vagy nem úgy csinálja ahogy kérem, sokszor utánna kellett dolgozzak, plusz az úti költséget is álltam!


Gondolom egy ukrán aki most szuksegben van jobb munkát végezne, de kérdés mennyire találja majd meg az álláshirdetésem és mennyire lehet így hirdetni ?


Alkalmi munka


2022. márc. 3. 00:07
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
9 hulyesseg . Hisz ha vki jön fáradtan akkor nem illik odatenni dolgozni. Plusz a 150e ftos dolog az marhaság.
2022. márc. 7. 16:21
 12/12 anonim ***** válasza:
55%
Amíg ide irogatsz kitakarithatnàl magad is.
2022. márc. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!