Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet meghírdetni állást...

Lehet meghírdetni állást ukrajnaiaknak? Most gondolom hogy olcsóbban is elvallalnának munkát, és jobban is dolgoznának hisz szükséguk van a pénzre

Figyelt kérdés

Háznál kellene takarítani hogy betudjunk költözni.

Eddig fizettem 2500at/óra és nagyon pocsék munkát kaptam cserébe, késett az illető (már nem egyszer) és minden órában 10perces kajaszunetet tart , mellette lassú is, és legtöbbször mondom mit csináljon és mást csinál (gondolom könnyebb) vagy nem úgy csinálja ahogy kérem, sokszor utánna kellett dolgozzak, plusz az úti költséget is álltam!


Gondolom egy ukrán aki most szuksegben van jobb munkát végezne, de kérdés mennyire találja majd meg az álláshirdetésem és mennyire lehet így hirdetni ?


Alkalmi munka


2022. márc. 3. 00:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ukránoknak -elnezest -keső van
2022. márc. 3. 00:08
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Többségük nem ukrán, hanem kárpátaljai magyar. Nyilván, hogy meg akarják fogni a munka végét. A gyerekeknek is most szervezik az iskolát és óvodát.

Ha rajtuk akarsz nyerészkedni, azt nézed bennük, hogy szért-hgyért is dolgoznak, akkor szégyelld magad.

Örülj, ha tisztességes, korrekt munkást kapsz bennük. Fizesd meg őket tisztességesen, különben nem hozzád mennek, hanem máshoz.

Változatlanul munkaerő hiány van.

2022. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Alkalmi munka?!

Ja! Feketén?

2022. márc. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Szégyeld magad Kérdező!

KARMA

2022. márc. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Olcsóbban? Nálunk eszükbe nincs annyiért dolgozni, mint a magyarnak, többet is kapnak.
2022. márc. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ahoz képest hogy vki majdnem semmit sem dolgozik arra sok a 2500oraber. Mit kell ezen szégyellni. A majdnem semmire bőven sok.


Itt arról van szó hogy rendes munkát várnék el, akkor szívesen fizetek akár többet is, de sokak gondolkodása sajnos főleg a -magyaroknak a környéken - olyan hogy húzzuk minél jobban az időt úgyis órára fizet nem munkára, akkor minél lassabban csinálom meg .

Ráadásul eddig mindig utánnuk kellett dolgozzak.


Rendes becsületes munkaerőt keresnek.Ennyi

2022. márc. 5. 00:57
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Most gondolom hogy olcsóbban is elvallalnának munkát, és jobban is dolgoznának hisz szükséguk van a pénzre (...)”


Ezzel van a baj. Kihasználnád a helyzetüket. Ezért szégyeld magad de mélyen.

Később írod, h többet is fizetnél.


Ja, persze. A hangsúlyt mégis az olcsóság és az ukránra tetted.

Ha meg “rendes, becsületes munkaerőt keresel” akkor úgy írd ki a kérdést.

S utólag de nem utolsó sorban, ha szerinted sok szünetet tartanak ne oradijban allapodjatok meg hanem fixben.

2022. márc. 5. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Miért akarnád kevesebbet fizetni azt, aki jól dolgozik? Adj neki annyit, mindt amennyit adnál. Egyébként pedig olyat adj, amit te is szívesen kapnál.
2022. márc. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
úgy lehet jól használni a helyzetet hogy határtól Pestig 150be felviszed mint "taxis" és órabéres melóval visszaadsz annyit hogy azért 150 alatt legyen az össz munka, így keresel is rajta meg el is van végezve a meló
2022. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

8as : úgy teszek!! Eddig úgy adtam ahogy szeretnék kapni, hisz tudom mit jelent takarítani, voltam lent is.

Kevesebbtol kezdenék és ha jól dolgoznak nyilván plusz is jönne. Meg így is adok mindig többet, nem sokkal de mindig számolok vmilyen pluszt.

2022. márc. 7. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!