Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kellene tanulnom, hogy feljebb...

Kellene tanulnom, hogy feljebb léphessek?

Figyelt kérdés

Államigazgatási főiskolát végeztem 8 éve, sima BA diplomám van. Angolul felsőfokon beszélek. A fősuli után eleinte sima asszistensi pozícióban dolgoztam egy irodában 2 évig szóval ez nem egy nagy releváns tapasztalat (postázás, meg ilyeneket csináltam) majd elhelyezkedtem a jelenlegi munkahelyemen logisztikai területen, ahol 4 évig logisztikai asszisztensként dolgoztam, ez már specifikusabb volt mint az előtte levő munkahelyem, mert nem lótifuti meg hasonló voltam, hanem tényleg logisztikai dolgokkal foglalkoztam, aztán előléptettek 2 éve és jelenleg én vagyok a cégnél a logisztika vezetője, de ez még nálunk sima középvezetői szint, nem felsővezetés, csak 4 beosztottam van, és van felettem 2 ember. Azóta sokkal sokkal több szakmai dolgot csinálok, rengeteget tanultam, árazások, ügyfélkommunikáció, számlázás, stb.

Ha szeretnék logisztikán belül idővel feljebb lépni, jobb állásokat megpályázni ahhoz kellene ugyan iskolát végeznem valami specifikus logisztikait? Vagy annyira nem fontos magasabb pozícióknál sem?

Igazából szeretek tanulni, de valahogy mégsem fűlik rá a fogam újra suli padba ülni.. :(

29N


2022. febr. 23. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vannak cegek ahol valamiert bizonyos felzovezetoi pozicioknal elvaras hogy legyen (barmilyen) bsc/msc diplomad. De itt is csak a papir kell es nem az ott megszerzett tudas.

En inkabb azt ajanlom hogy nezz utana hogy ezen a teruleten milyen certeknek van ertekuk, es azokbol szerezz parat, lehetoseg ugy hogy az ezzel jaro koltsegeket a ceged fizesse.

2022. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is inkább csinálj kisebb képzéseket, az is jól jöhet, ha van diplomád csak emiatt nem állnék neki egy másik diplomának. Rengeteg pénz, idő. A középszintű logisztika képzés (ha van még olyan, már lehet nincs is) meg nem sokat ér a te esetedben, ha már ebben dolgozol 7 éve.
2022. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De mire gondoltok kisebb képzések alatt? Mint pl az ADR (veszélyes áru) tanfolyam?

Nézegettem ilyen business development tréningeket is ami tök érdekes.. ilyesmi meg hasonlókra gondoltok?

2022. febr. 23. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

talald ki hogy mit szeretnel csinalni 3-5 ev mulva.

nezd meg hogy azokban az allashirdetesekben mit varnak el.

vegezd al azokat a kepzeseket amit elvarnak.


nem ertek logisztikahoz, de pl egy projektmenedzsernek egy PMP vizsga ilyen.

2022. febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!