Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért mondják hogy munkaerőhiá...

Miért mondják hogy munkaerőhiány van?

Figyelt kérdés

Állásinterjún, mindig mondják hogy 20- 30 jelentkező közül kell választania. AKKOR CSAK NINCS MUNKAERŐHIÁNY! Akármelyik gyárban(Szeged és környéke) jelentkezem, elutasítást kapok. Normálisan viselkedem, letagadom a végzettségem, és így sem. Mit kell csinálni hogy felvegyenek? Mások hogy csinálják?

Kezdem unni a munkanélküliséget.


2022. febr. 18. 18:45
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
22%
Leteszel egy ccie securytit és nem lesz ilyen gondod
2022. febr. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
0%
menj el a Tescoba árufeltöltőnek, te lustaság
2022. febr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
79%

9-es strukturális munkanélküliség a jelenség neve, valóban ez a helyze Mo egyes térségeiben.

Viszont a kérdés hazugság, Szegeden a Mizo gyárba (az estek 90+%-ában a Pickhez is) és Makóra a gumigyárba (Continental) folyamatosan keresnek embert, ha kibírod a napot józanul felvesznek. (Bár neked ez nem lesz egyszerű Balázska..)

2022. febr. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Gumigyárból most ruktak ki 80 embert vagy mennyit
2022. febr. 19. 09:30
 15/40 anonim ***** válasza:
77%

Algyő felé a ruhaválogatóba folyamatosan hirdetnek

A CBA raktárába folyamatosan hirdetnek kölcsönzőn keresztül

Kisteleki kábelgyárba folyamatosan hirdetnek kölcsönzőn keresztül

A Bonafarmnak (Pick) csomó hirdetése van fent a neten


Most csak így hirtelen ami eszembe jutott.

2022. febr. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy csak hirdetnek de nem vesznek fel! A kisteleki kábelgyárba azért kell fizikum is!
2022. febr. 19. 10:43
 17/40 anonim ***** válasza:
84%

Jaj hagyjuk már a kamut...


Ezek a helyek azért hirdetnek folyamat mert magas a fluktuáció.

Szóval kell nekik az új ember. De persze az ilyen munkakerülőknek mint te, mindig van kifogásuk.

2022. febr. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
78%
Amúgy én is ebben a cipőben jártam, az első három helyre ahova jelentkeztem, kettőből elutasítottak, egy helyen vissza se szóltak, aztán a negyedik helyre felvettek. Én vajon mit csináltam másképp vagy jobban mint te?
2022. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Menj be a prohumánhoz, ott majd adnak neked munkát. Keresd Orsit.
2022. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
59%
Èpìtőiparban vagyok mérnök. Budapesten ha egy köműves, bádogos, ács, burkoló jelentkezik egy céghez és ügyes, napi 25 ezer alatt nem kell elhelyezkednie akkora a hiány ezekből a komoly Szakmàkból jelenleg. Ès a vállalkozói bérekről ne is beszéljünk, többet hazavisznek mint én. Szoval szakmunkával is egyszerű a helyzet. Betanitott munka persze a legalja, azt érdemes elkerülni.
2022. febr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!