Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha mentődolgozó vagyok akkor...

Ha mentődolgozó vagyok akkor tényleg megtilthatják azt, hogy felmondjak?

Figyelt kérdés

Gondolkodtam a mentőzésen mert eléggé érdekel. Ki szeretném próbálni.


Viszont azt hallottam egyesektől, hogy dolgozok pl hat évet, majd úgy döntök, hogy én ezt nem bírom tovább akkor ez nem ilyen egyszerű, hogy csak fogom magam és felmondok, hanem mivel közszolgálatot látok el, így meghatározhatják, hogy mikor mondhatok fel.

Tehát ha épp szakember hiány van, vagy ki tudja mi történik akkor nekem mondhatják azt, hogy kuss van és dolgozz tovább.


Ez igaz vagy kamu?


Szép pályának a tartom a mentőzést és tényleg szeretném kipróbálni de nem szeretném a fejem olyanra adni amiben ennyire kiszolgáltatom magam az államnak, hogy még azt is megmondják mikor mondhatok fel.



2022. febr. 13. 01:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
“ 9, mivel az a bér része, tök mindegy”… hát azért nem tök mindegy, hogy havi 160 órát dolgozol egy stresszes melóban, vagy 220-260 órát
2022. febr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#8 Állítólag ha nem megyek be akár börtönbe is csukhatnak legsúlyosabb esetben.


Legalábbis ezt hallottam, ezért kérdeztem igaz e, de sok érdemleges választ nem kaptam.


Azért köszönöm, hogy válaszoltatok.

2022. febr. 13. 11:06
 13/13 anonim ***** válasza:
2022. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!