Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Visszamondjak egy elfogadott...

Visszamondjak egy elfogadott ajánlatot? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval hétfőn elfogadtam egy állásajánlatot, ahol nagyon szamítanak rám, az 1 hónapos felmondási időmet is nehéz nekik kivárni annyira kell ember nekik. Szóval ott kb a már a tegnapi kezdésem is késő lett volna.

Szerdán amúgy felmondtam, szóval azzal nincs probléma.

Viszont ma kaptam egy ajánlatot, ami jobb, mint az amit hétfőn elfogadtam. Igaz, h pénzben ugyanaz a ajánlat, de full ho és kötetelen munkaidő. Erre húzna a szívem, de tudom, h az első hely már nagyon számít rám.


Ti mit tennétek?



2022. febr. 11. 16:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte, a "jobb ajánlatot kaptam" még csak nem is kifogás, hanem tiszta üzlet. Ezek a cégek is ezerrel válogatnak a munkavállalók közül. Ha te verseneyztél volna valakivel, aki jobb volt, de az az egyén vissza mondta, te elfogadod, majd az az egyén mégis meggondolja magát, akkor téged úgy selejteznének mint a sicc. :)
2022. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Magadat nezd🙏 Te tudsz a magad elete erdekeben tenni. Senki mas nem fog. Tedd ugy,ami neked a megfelelo. Sok sikert es hajra
2022. febr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindendenkinek🙏
2022. febr. 13. 10:06
 14/14 Thispain ***** válasza:
Hogyan döntöttél végül?
2022. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!