Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek egy ilyen...

Mihez kezdjek egy ilyen vezetővel?

Figyelt kérdés

Hello! Egy gyárban dolgozom,előző héten meghalt a nagymamám.

A felettem lévő vezetővel közöltem a hírt. És azt hogy szeretném a törvényben előírt két napot felhasználni a temetéshez. Az első szava az volt hogy nem engedélyezi mert kevés a létszám. Egy napot kaphatok. Az első hogy részvétet nyilvánítok útána kezdek bele a mondandómba szerintem.Ezt elfogadtam, ami a temetés napja volt. A héten több kolléga is kapott szabadságot mert dolga akadt. A héten szólt hogy miért csak 1 napot használtam fel, mivel hogy 2 jár. A 2.napot már csak aznap közöltem hogy kellene. Most ott tartunk hogy nincs velem megelégedve és lehet elküld. Szerinte éltem a lehetőséggel és kihasználtam a nagymamám halálát Hat hónapja dolgozom itt, ami idő alatt mindig túlvállaltam magam hogy megelégedjen a munkámmal. De ezek szerint ő ezt semmibe veszi. Van itt még miről beszélni vagy menthetetlen az egész?Úgy látom hogy mindig a fekete bárány leszek ezen a munkahelyen.Csak szerintem undorító ahogyan viselkedik?



2022. jan. 28. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A vezetőket nem érdekli az alkalmazott...majd jön helyette más...aztán megy a sírás, hogy nem találnak embert.

Külföldi cég jobban is fizeti és jobban meg is becsüli a munkavállalóit.

2022. jan. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Menj a személyügyeshez.
2022. jan. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!