Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez kezdjek egy ilyen...

Mihez kezdjek egy ilyen vezetővel?

Figyelt kérdés

Hello! Egy gyárban dolgozom,előző héten meghalt a nagymamám.

A felettem lévő vezetővel közöltem a hírt. És azt hogy szeretném a törvényben előírt két napot felhasználni a temetéshez. Az első szava az volt hogy nem engedélyezi mert kevés a létszám. Egy napot kaphatok. Az első hogy részvétet nyilvánítok útána kezdek bele a mondandómba szerintem.Ezt elfogadtam, ami a temetés napja volt. A héten több kolléga is kapott szabadságot mert dolga akadt. A héten szólt hogy miért csak 1 napot használtam fel, mivel hogy 2 jár. A 2.napot már csak aznap közöltem hogy kellene. Most ott tartunk hogy nincs velem megelégedve és lehet elküld. Szerinte éltem a lehetőséggel és kihasználtam a nagymamám halálát Hat hónapja dolgozom itt, ami idő alatt mindig túlvállaltam magam hogy megelégedjen a munkámmal. De ezek szerint ő ezt semmibe veszi. Van itt még miről beszélni vagy menthetetlen az egész?Úgy látom hogy mindig a fekete bárány leszek ezen a munkahelyen.Csak szerintem undorító ahogyan viselkedik?



2022. jan. 28. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Először is részvétem a nagymamád miatt.


Szerintem ha van lehetőséged, keress mást. Nem lesz itt soha jobb a helyzeted, nem fog semmi változni. Teljesítsd a minimumot amit elvárnak és semmi többet, aztán lépj ha van más lehetőség.

2022. jan. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Értem a problémád, gyökér dolog volt a felettesedtől.
2022. jan. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2 vagyok, elküldtem előbb. Szóval ha van más hely, menj oda. De egy gyárban ez kb általános, egyik sem jobb a másiknál.
2022. jan. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd masik állást, aztan felmondod
2022. jan. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, részvétem.


Nem értem a felettesed hozzáállását, és őszintén a szituációt sem, de keress másik munkahelyet, és amint állást ajánlottak (már szerződéssel, tehát nem csak szóban), mondj föl, és menj át.

2022. jan. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem értem az egészet. A legszebb az egészben hogy egy diplomás,középkorú személyről beszélünk. Nem a gyártósoron dolgozunk. Korlátozta a törvényben előírt jogaimat. Mégis ő az aki felháborodott. Hogyan kellene ezt megértettni vele? Ezzel a kettő nappal a munkavállaló az aki rendelkezik, nem pedig a cég.
2022. jan. 28. 17:59
 7/12 anonim ***** válasza:

“Hogyan kellene ezt megértettni vele?”


Pszichóval nem tudsz mit kezdeni. Nem is “szeret” téged.

Annyit tudsz tenni, hogy falhoz állítod. Ha nem enged el, feljelentést teszel.

Viszont, mivel pszichóval állsz szembe, ennek lesz következménye is.


Tanuld meg, hogy a munkahely nem szeretetszolgálat.

Ha nem úgy mennek a dolgok, ahogy szeretnéd, keresni kell másik munkahelyet.

2022. jan. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"Hogyan kellene ezt megértettni vele?"

Sehogy. Akinek nincs agya, nem fog megérteni semmit. Az ilyen barmot ott kell hagyni, keressen magának olyan magához hasonló idiótákat, akiket terelgethet, aztán azokkal hozza a számokat, amiket elvárnak tőle.

2022. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

részvétem

és gratulálok, én ütöttem volna a hülyegyereket

2022. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogy ha kevés az ember, akkor a normálisat miért kell elüldöznie?

Nézz szét a munkaerőpiacon, menj el pár interjúra, aztán ha találsz jobbat, akkor dobbants magadtól.

2022. jan. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!