Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Normális dolog heti 4 napban...

Normális dolog heti 4 napban 14 órában dolgozni?

Figyelt kérdés
Aztmondjak hogy fiatal vagyok (19) bírjam de egyszerűen úgy érzem váltani kellene, tanulni valamit. De ha meg otthagyom akkor gyengének tartom magam hogy nem bírom. Mit tegyek?
2022. jan. 28. 00:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális.


A fiatalokat és pályakezdőket nagyon könnyen és gyakran megtévesztik/kihasználják a munkahelyek.

2022. jan. 28. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Menj és tanulj dolgozhatsz még eleget az életben. 19 évesen eszedbe se jusson egy ilyen helyen megmaradni. Ez nem arról szól hogy ki mit bír. Nem normális kizsigerelni önmagad mindegy hány éves vagy
2022. jan. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.


Semmi nem ér annyit, hogy kinyírd magad.

2022. jan. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Az élet nem azért van, hogy végig robotold.

Az élet az élményekért van.

Napi 14 órás munkaidő alapból törvénytelen. Gondolom még be sem jelentenek.

Képezd magad, irány az egyetem + angol, német tanulása vagy folyamatosan figyeled a igényeket, aztán ha megvan a tőke, mehet a vállalkozás.

2022. jan. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1956. Okt. 18. Veszprém Azért nem írtam mert óra percet nem tudom úgy meg nem tudom mennyire van értelme.
2022. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
71%
14 óra munka embertelenség, legyen szó bármilyen korú, fizikumú emberről. #4 jól mondja,képezni kell magad. Olyan fiatal vagy még, előtted az élet. Belehalni sose kell a munkába.
2022. jan. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!