Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a havi fizetesed ?

Mennyi a havi fizetesed ?

Figyelt kérdés
Elegedett vagy ?
2022. jan. 14. 19:44
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
64%

A teljes munkaidős állásomban bruttó 700 ezer, a részmunkaidősben bruttó 300. Amiért elégedett vagyok az az, hogy az elsőhöz jár 3-4 havi prémium és céges autó magánhasználatra is. A másodikat pedig igazából nem a pénzért kezdtem el csinálni, egyfajta "önmegvalósítás", de ehhez képest ez is egészen élhető juttatásokat ad.

Mérnökként dolgozom, ha körbenézek, akkor azért látom, hogy ez nem egy kimagasló bér a szektorban (pláne két munkahellyel), ez némileg zavar, de mivel jól megélünk, viszonylag jó ütemben gyarapodunk anyagi értelemben és szeretjük a férjemmel, amit csinálunk, ezért nem elégedetlenkedünk. Megtanultuk a kifejezést: elég jó! Alkalmazottak vagyunk, élhető munkaidővel, nekünk ennyi elég. Már nem oszt-nem szoroz +-100-200 ezer forint az életszínvonalunk tekintetében, ha lehet ilyet mondani.

Mondjuk hamarosan tárgytalan a kérdés, mert várandós vagyok és pár hónap múlva nálam borul minden ugye, majd az lesz érdekes szitu... :)

2022. jan. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
71%
Br 500 ezer, gépészmérnök, Nyugat-Magyarország, másfél év tapasztalattal elégedett vagyok vele, később meg rajtam múlik nagyrészt mennyivel fog ez emelkedni
2022. jan. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%

A vagyonőrösre muszáj reagálnom, zseniális, ahogy ferdít :D

De előbb kezdem magammal. Változó óraszámban dolgozom, órabérben vagyok, most az adókedvezmény miatt nettó 1500. Szinte minden hónapban van jutalom vagy jutalék, így 250 és 300 közt megvan, ezért a melóért és a rugalmasságért és a HO-ért teljesen elégedett vagyok, szeretem is a munkám.

Vagyonőrre rátérve: első ferdítés: havi 10 munkanap. Ez tök jó, csak egy munkanap lehet 4 óra, 6 óra, 8 óra stb stb. Meg lehet 24 óra is és neki valószínűleg annyi :D Második: leírja hatásvadászat céljából a bruttó összeget, csak hogy soknak tűnjön. A nettó nyilván bőven más. Harmadik: tök jó, hogy elpihenget, csak ha egyszer beüt a krach és nincs ott 100%-osan, kirabolják, felgyújtják az épületet, kinyírnak valakit stb, akkor minimum azonnal kirúgják, kellemetlenebb esetben egy bv épületben pihengethet tovább és nem bérért. :)

2022. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Br 0.


Egyetemista, de jövhéten megyek gyakornoki állás interjúra. Ott kb br 1500-2000 órabér körül tudok majd keresni ha jó helyre kerülök.


Ezt nem tudom mennyire befolyásolja majd az SZJA visszatérítés, mert lehet diákmunkában nincs is SZJA, de lehet rosszul tudom.


(Programozással kapcsolatos gyakorlat)

2022. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Havonta nettó 280000 Ft és 30000 Ft cafetéria.Változó mert folyamatos 3 műszak,változik a pótlék minden hónapban.

Kapunk negyedévente kb 20000 Ft bónuszt és év végén egy havi bért.

Elégedett vagyok vele főleg úgy hogy ez vidéken van,diploma nélkül.Még 2,5 évig plusz 60000-et kapok az SZJA támogatás miatt és pár hónap múlva kapunk fizetésemelést is.,így nagyon jó lesz.

2022. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Bruttó 350000 Ft viszont fel szoktam tornázni túlórákkal 500-600 közötti, minimum hhogy a bruttó 500 meglegyen. Nem fárasztó munka inkább az a fárasztó, hogy állandóan itt vagyok a munkahelyemen.
2022. jan. 15. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
160nettó, kukás autón rakodó vagyok.
2022. jan. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
21%

Imádom ezeket a kérdéseket, semmi értelmük.

Ha leírom ide, hogy bruttó 1,025,000, akkor egyrészt lepontoznak, hogy úgyis kamuzok, másrészt te mivel vagy ettől elorebbb hogy tudod?

2022. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

13-as válaszoló.

Latszik, hogy a hülyeségen, meg az irigykedésen kívül nem értesz máshoz.

Fogalmad sincs a dolgok működéséről.

Nálam az általad sorolt dolgok nem állnak fent.

2022. jan. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
88%

Eddig nettó 160 volt, most lesz 10%-os pótlékemelés, majd a februári béren látszik meg először.


Nem vagyok elégedett, 6 évig jártam érte egyetemre, kétszakos tanári mesterdilplomám van és a szakmunkás minimálbért kapom.

2022. jan. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!