Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 25 évesen 360E Forintot...

Ha 25 évesen 360E Forintot keresek, akkor az jó fizetésnek számít? A barátaimtól nem kérdezem meg, mert nem illik más zsebében turkálni, és szerintem nem is mondanák meg. Én ennyit keresek, de nincs viszonyítási alapom, hogy ez jónak számít-e (?)

Figyelt kérdés
Nyilván egy 40-50 éves jóval többet keres, szóval a kérdés a korosztályhoz mérten értendő.
2022. jan. 5. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Országos viszonylatban, ennyi idősen ez egy nagyon jó fizetés. Szerintem veled egykorúak 80 százaléka ennél kevesebbet keres.
2022. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Ez jóval inkább munkakör, képzettség és tapasztalat függvénye mint koré.
2022. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Előző munkahelyemen 150 ezer Ft-ot kerestem. Most munkanélküli vagyok, de reménykedek hogy olyan helyre sikerült bekerülnöm, ahol legalább a 200 nettót megfizetik. De sajnos ezen a gyalázaton munkaerőpiacon vannak ezzel kapcsolatban kétségeim.
2022. jan. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Elég jó, ez nyilvánvaló.

A bruttó átlagkereset Magyarországon 450ezer. Ráadásul nyilván a 25 évesek átlaga alacsonyabb, mint a teljes átlag. Te meg bruttó 550-et kapsz, ami bőven a korosztályos átlag felett van.

2022. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Mihez kepest? Ennel pl. egy palyakezdo 22 eves devops engineer tobbet kereshet, egy 50 eves takarito meg joval kevesebbet.
2022. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%
#5 - Az átlagoz képest, te zseni...
2022. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%

#5: Ha arra lenne kíváncsi hogy devops engineerként jó fizetés-e, akkor úgy teszi fel a kérdést, és akkor a többi devops engineerhez képest beszélünk a fizetésről. Ha arra kíváncsi hogy bács-kiskun megyében jó fizetés-e, akkor úgy teszi fel a kérdést, és akkor bács-kiskun megyei viszinylatban beszélünk a fizetésről.

Ha meg arra kíváncsi hogy 25 évesen milyen fizetés, így teszi fel a kérdést. Ekkor az ÖSSZES 25 éves átlagához viszonyítva kell ezt érteni. Rajtad kívül ez mindenkinek sikerült.

2022. jan. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

5#


Igen átlaghoz képest értettem. Egyébként én is informatikai területen dolgozom.

Egy DevOps mérnök sem feltétlen kereshet olyan jól. Legalábbis nekem van ismerősöm, és panaszkodik a fizetésére, bár azt nem tudom, hogy mennyit kereshet, de panaszkodik az biztos.

Illetve úgy gondolom, hogy egy DevOps-os megérdemli a rohadtul magas bért, ugyanis nekik rettentően bonyolult feladatuk van, ami azt illeti én azért a munkáért még 600E Forintot is keveselnék.

2022. jan. 5. 19:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 az atlagot nagyon lehuzza a rengeteg egybites proli (EU szinten ugye Magyarorszagon az egyik legalacsonyabb a felsofoku vegzettseggel rendelkezok aranya), igy az alapjan nem igazan lehet viszonyitani, hogy mi szamit jonak. Max azt mutatja meg, hogy tobbet keresel a legtobb betanitott droidnal.
2022. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
2022. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!