Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Rossmannban milyen biztonsági...

Rossmannban milyen biztonsági őrként dolgozni?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki?

2021. dec. 15. 10:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

10 Kevés férfi járna azért 5 évig egyetemre, hogy utána megalázóan alacsony fizetést kapjon.Szerintem ez is az oka annak, hogy a férfiak nem akarnak óvóbácsiként dolgozni.


Én nőként azt tapasztalom, hogy ha egy nálam kétszer akkora darab férfi ártani akar nekem, akkor édes kevés az, hogy erélyes vagyok.

Ismerek egy biztonsági őr nőt, hipermarketben dolgozik.Egyszer késsel támadt rá valami hajléktalan a bolt területén.Nem azt mondom, hogy ilyen férfival nem történhet.Csak érdekes, hogy nem a férfi kollégáinak ment neki, pedig nem egyedül dolgozott.

2021. dec. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ohh sajnos a fizetésükkel nem vagyok tisztában. Szomorú ha tényleg annyira alacsony..


Hát igen az a helyzet már problémás.. Viszont én mint férfi is szarul járnék, ha 2x akkora darab jönne nekem. Persze könnyebben leállok vele balhézni, de a végeredmény valószínű ott se lenne sokkal szebb.


Igen sajnos több esélyt lát a győzelemre egy ilyen a nőkkel szemben persze.. Aztán a gond az, hogy a legtöbb üzletben a támadás elhárító eszköz kimerül a gázsprayben. Gumibot legenda csak... Pedig az se életbiztosítás.

2021. dec. 15. 16:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!