Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mást is követnek a biztonsági...

Mást is követnek a biztonsági őrök a Rossmannba? Nekem ez nagyon kellemetlen.

Figyelt kérdés

Nagyon ciki mikor tampont, sminket válogatok (ami tudjuk, hogy nem 2 perc, mire megtalálod a hozzád passzolót) vagy a ragyáim ellen valamit és 2 méterről figyel.

Normálisan fel vagyok öltözve, nem szándékozom lopni, soha nem is tettem, fehér a bőröm (az előítéletek miatt írom, hozzáteszem én nem vagyok előítéletes).

Csupán női dolgokat akarok venni és elég kellemetlen mikor 2 méterről valaki ezt végigkíséri, esetleg követ. Annyira zavarba jöttem, hogy figyelt és a lopást feltételezi rólam, hogy a fele dolgot nem vettem meg, amit akartam.

Ti beszólnátok vagy beszóltatok már nekik? Mást is követnek? Lehet, hogy tényleg tolvaj fejem van csak nem tudok róla? :D


2014. jún. 2. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Igen, már párszor előfordult. Engem is idegesít, de végül is ez a munkája, bele kell törődni.

De valóban kellemetlen amikor női dolgok vásárlásakor árgus szemekkel bámul a biztonsági őr.

2014. jún. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

A drogériás biztonsági őrök mindenhol követnek mindenkit. Nem csak a rossmannban. Állandóan a sarkamon taposnak szinte és figyelik mit csinálok.

Egyik barátnőm próbálta azzal lerázni őket, hogy direkt elkezdett válogatni a tamponok meg egyéb női dolgok között, de az sem vált be, ugyanúgy ott állt mellette a fószer és figyelte mit csinál. :S

2014. jún. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Engem mondjuk a rossmannban nem szoktak, nálunk a DM-ben vannak ilyenek...és én nem, hogy fehér vagyok, hanem hullasápadt...nyáron se barnulok le soha...szóval engem még szellemnek vagy zombinak is nézhetnének...

És mivel az van a legközelebb, ott kell a különböző női dolgokat megvenni...nincs bosszantóbb, mint mikor egy kb 100 kilós pasi jön a nyomodban és nézi amikor intimlemosót/tampont/borotvát meg ilyesmiket veszel...

Plusz poén, ha bunkóbb és még vigyorog is mikor gyilkosan odanézel hogy most már hagyjon békén...

Amúgy amikor csak pár méterre van az nem zavar, de volt már olyan, hogy közvetlen a sarkamnál állt meg három különböző állomáson is (akkor is épp olyan dolgokat vettem, amiket nem feltétlen kötnék idegenek orrára), na akkor szóltam neki, hogy "Elnézést, megértem, hogy ez a munkája, de szerintem maga se örülne, amikor pl óvszert vásárol, hogy egy idegen nő áll felette, szóval ha megkérhetném..." - és vette a dolgot, és beállt a sor végére...ugyanúgy követett, de messzebbről...

Mondjuk olyan is volt, akit hiába kértem, ugyanúgy a nyakamon maradt, annak mondtam, hogy nyugodtan átkutathatja a táskámat amikor végeztem, de szeretnék nyugodtan vásárolni...(ekkor egy eladóNŐ odajött, és elküldte...nem tudom mitől félt, hogy bekérem a panaszkönyvet?)

2014. jún. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem is pontosan ez a bajom, hogy a s*ggembe áll. A sor végéről is látni, ha elteszek valamit, figyeljen onnan, ne pedig együtt olvassuk el, hogy mi van a tamponra vagy a gyantára írva.


Jó tudni, hogy nem egyedüli eset az enyém :)

2014. jún. 2. 13:57
 5/15 anonim ***** válasza:
Én amúgy az ilyen alap dolgokat már inkább megveszem a teszkóban, sminkcuccot, hajfestéket meg ilyeneket meg rendelek a netről. Nagyon nem bírom, ha így figyelik, mit csinálok.
2014. jún. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Engem is folyton figyelnek, bár egy méternél közelebb még szűk helyen sem jöttek. Ha csak lehet, a sor végéről lesnek, biztos már páran beszóltak nekik :) Először zavart, de kezdem megszokni. Viszont ha lehet inkább a nagyobb üzletekbe megyek, ott talán kevésbé érzem zavarban magam.
2014. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%

Ez a dolga, ezért fizetik, fogadd el vagy ne vásárolj ott!

Ők ezt az utolsó opciót is belekalkulálják és még így is megéri nekik, ha ezzel megakadályozhatják azt, hogy valaki tönkrebarmolja a termékeket.


Ha tudnád, hogy hány hófehér, jól öltözött lány és nő van, aki képes az összes nem teszterként kirakott sminkterméket felbontogatni, magára kenni...


Megesik, hogy valaki konkrétan sminkelni tér be! Vagy kifesteni a körmét!


A minap is a tanúja voltam (vevőként) egy ilyen esetnek. Az illető szépen végigfestette mind a tíz körmét a nem teszter termékkel, majd totál higgadtan továbbsétált...

2014. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

"Ők ezt az utolsó opciót is belekalkulálják és még így is megéri nekik, ha ezzel megakadályozhatják azt, hogy valaki tönkrebarmolja a termékeket. "


Ja, ez így mind oké is lenne, csakhogy állati érdekes módon az összes termék állandóan össze van barmolva olyan szinten, hogy használhatatlan.....

2014. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
Én se szoktam lopni, nem is nézek ki úgy, mint aki lopni készül, de nagyon utálom, amikor majd kiguvadnak a szemei, úgy nézi, hogy mit nézek/veszek meg...
2014. jún. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

8,

mert annyi biztonsági őrt nem tudnak foglalkoztatni, hogy mindenki seggébe legyen egy. ;)

2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!